Фейк про знищений склад Storm Shadow на Новій Пошті в Одесі – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейк про знищений склад Storm Shadow на Новій Пошті в Одесі

Пам’ятаєте “фразу Петлюри”, якої він насправді не говорив, що українські гниди страшніші за московських вошей? В сьогоденні цей вислів був би справжнім і звучав так: немає гірших шкідників в інформпросторі, за рідних українських хайпожерів. Зараз всі хором, з ЗМІ включно, нарікають на «безвідповідальний Телеграм», а самі професійно шкодять ще гірше. Варто лиш згадати як УП повідомила, що це ми збили ІЛ-67 над Білгородщиною. Росіяни тоді це рознесли, як вбивство Україною власних військовополонених, УП виправили заголовок, а командуванню Повітряних Сил довелося заперечувати. І ось знову ЗМІ «з білого списку» допомогли росіянам.

Вчора о 19:45 НовоєВрєм’я чи NV, як вони себе перейменували, випустили ефір з політикинею Ганною Гопко з кричущим заголовком: “Вони зливають цю інформацію рашистам. Роблять все, аби виснажити нас зсередини | Ганна Гопко” (хто такі “вони”, до речі, в ефірі так і не прозвучало). Та на ілюстрації до ефіру в Ютубі красувався ще хайповіший заголовок: “Рашисти вдарили прямо по складу Storm Shadow | Хто злив таємницю”. Картинка з цим заголовком досі є у пошуку гугла. Архів на неї тут https://archive.ph/0eDmM

І тут за кілька годин прилітає по складу Нової Пошти в Одесі. Пожежа масштабна, але на ранок її повністю ліквідовано. Знищено понад 9000 посилок, ніхто з працівників на щастя не постраждав. Що робить роспропаганда? Звісно ж – бере хайповий заголовок на картинці від NV і заявляє, що в Одесі насправді було знищено склад з ракетами Strom Shadow, які зберігалися на Новій Пошті.

Далі – гірше: NV похапцем замінюють вступну картинку у своєму відео. Це робиться легко і дата публікації відео від цього не зміниться. Тепер у них на картинці напис: Чому прилітає точно по складах зі зброєю | Хто зливає таємницю.

Менш провокативно за “склад Storm Shadow”, але все одно грає на руку роспропаганди – нібито підтверджує приліт по складу в Одесі. Резидент додав до цього ще й звичайний свій прийом – інсайт “від джерел в органах”: “Причем информацию сливают подчиненые Малюка, о важном грузе, который заходит на склады новой почты”.

Звісно ж в коментарях Ганна Гопко не могла говорити про Одесу, тому що ефір був 1 травня з 18:45 до 19:45, а приліт російської ракети по складу Нової Пошти був після 22 години. До того ж протягом інтерв’ю не було відповіді на питання “Хто злив таємницю і коли прилетіло по складу з Strom Shadow”. Про склади було загадано побіжно, а винними взагалі були названі представники моспатріархату та телеграми. Наводимо цей фрагмент розмови повністю

Ганна Гопко: Ну і важливо, щоб всередині країни, ті, які зливали раніше і були випадки коли приходили і шторм шедови і інші види озброєння, туди не прилітали дуже так точно російські ракети і не знищували наші поповнення чи то боєприпасів, чи іншої високоточної далекобійної зброї. І це надзвичайно так само важливо для нас всередині.

Ведучий: Ви зараз говорите про роботу російської агентури в Україні я не помилився?

Ганна Гопко: Власне так, і тих, які роблять все, щоб завадити Україні перемогти і вони виснажують зсередини вони здають важливу інформацію ворогу працюють з наведенням на важливі об’єкти. Ось і це завдає шкоди, так само як і діяльність Московського патріархату і я дуже чекаю що нарешті Верховна Рада ухвалить і рішення в другому читанні законопроект із заборони хочеться сказати хоча там насправді обмеження діяльності Московського патріархату. Також щодо заборони telegram каналів чи телеграму взагалі, тому, що це так само питання національної безпеки України. Ну і ті кадрові рішення які досі на топпосадах в Україні заважають нам ухвалювати ефективні рішення.

Тобто пані Ганна говорила про події, які були колись у минулому, а не в майбутньому – після ефіру. Але оця любов ЗМІ до сенсаційних заголовків в Ютубі зіграла з NV злий жарт і дала роспропаганді “докази” прильоту по складу ракет в Одесі. До речі, жодних детонацій «від ракет» на складі не було і це прямий доказ російської брехні.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja