Фейк пропаганди про те, що німці “в шоці від перспективи вступу до НАТО” – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейк пропаганди про те, що німці “в шоці від перспективи вступу до НАТО”

Російські ЗМІ систематично та цілеспрямовано створюють у своїх читачів враження, що європейці втомилася від України. Такий фейк зазвичай роблять, коли потрібно перебити абсолютно протилежний висновок з якогось дослідження чи статті.

 

Отже, на DE Welt вийшла стаття під назвою “Нам треба серйозно розглянути питання членства України в НАТО”. Це огляд дебатів різних німецьких політиків на фоні Мюнхенської конференції з безпеки. Там зібрані різні позиції від тих, хто боїться злити Путіна, до палких прихильників України. Та все ж більшість опитаних виступили за безальтернативність майбутнього України в НАТО.   Голова Мюнхенської конференції з безпеки не єдиний, хто закликає вважати країну членом НАТО.

Голова ради EKD Аннет Куршус виступила за приєднання України до Західного оборонного альянсу. Хойсген також був відкритий до цього: «Я вважаю, що ми повинні серйозно подумати про членство в НАТО», — сказав голова Мюнхенської конференції з безпеки. Навіть такий реальний політик, як Генрі Кіссінджер ( колишній держсекретар США, прим. ред .) поділяє точку зору, що це необхідно «для збереження миру в Європі в довгостроковій перспективі».

 

 

Тобто стаття цілком компліментарна для України. Тому російські пропагандисти використали свій улюблений прийом – пішли шукати критичні коментарі. Звісно серед понад 800 коментарів під статтею знайшлося кілька противників вступу України до НАТО. Невідомо чи це взагалі не були боти, чи проросійські громадяни, які штучно створювали потрібне враження.

Але саме ці декілька коментарів РіаНовості виставляють як “думку німців”, хоча це абсолютно нерепрезентативно. З цих коментарів конструюють маніпулятивний заголовок: “Боже збережи!” Німці жахнулися перспективи вступу України до НАТО”, та стверджують, що читачі  різко розкритикували позицію Крістофа Хойсгена

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja