Фейкове “хвилювання” росзмі через тривоги в Україні – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейкове “хвилювання” росзмі через тривоги в Україні

Російські ЗМІ з 10 жовтня почали дуже «перейматися» повітряними тривогами в Україні. Може скластися враження, що вони лише зараз встановили додаток, адже тривоги через російські обстріли в Україні щодня, та раніше росіян вони не цікавили. 

 

Ба більше – їм доводилося приховувати влучання російських “високоточних” ракет в житлові будинки та цивільні об’єкти. Вони поширювали фейки Конашенкова про “склад боєприпасів” в супермаркеті Кременчука чи “штаб” в спаленій клініці Вінниці тощо. Про влучання в корівники та ангари годі й говорити. Знищену Північну Салтівку вони воліли не згадувати взагалі. Про останні безладні обстріли гумколони та  житлових будинків в Запоріжжі навіть не відбріхувалися. 

Проте РосЗМІ весь час вперто трималися офіційної версії “ми не воюємо з мирним населенням, а стріляємо лише по військових об’єктах”.

 

Аж “раптом” з 10 жовтня ЗМІ в повний голос заговорили про тривоги та ураження об’єктів критичної інфраструктури України. Для прикладу ТАСС за весь вересень лише 8 разів згадує про повітряні тривоги в Україні та й то лише в контексті тривоги в тимчасово окуповані ними Новій Каховці.

А в жовтні таких згадок уже понад 50. Окремо понад 50 повідомлень про вибухи та відключення електропостачання в різних містах України. Така ж картина в РІА Новості.

Вони детально фіксують десятки повітряних тривог та вибухів, щоправда, не кажуть, що це вибухи російських «шахідів» та ракет. Але це лише офіційні ЗМІ, «воєнкори» відкритим текстом радіють кількості пошкоджених дронами-камікадзе ТЕЦ та підстанцій.

 

Що це: зловтішання чи визнання терористичної діяльності Росії? Хто дав дозвіл на зміну риторики «ми не нацисти, по мирних не стріляємо»?

 

10 жовтня сам путін оголосив про те, що «помстою» за кримський міст (який вчасно вибухнув на фоні мобілізації та відступів) стає ураження об`єктів енергетичної інфраструктури України. Щоб страждали всі. І росіянам це сподобалося. 

 

Річ у тім, що роспропаганда добре знає своє населення: перебити негатив в інформпросторі найлегше, показавши, що українцям ще гірше. Росіянам треба показати якщо не перемогу у війні, то хоча б страждання мирного населення.

Тому то центральні канали з такою затятістю транслюють всі тривоги, вибухи та пожежі після прильотів по енергосистемі. Навіть детальніше, ніж українські. 

Проте вони переслідують не одну, а одразу три цілі: 

– перекрити шквал негативної інформації про наслідки «часткової мобілізації»

– підмінити воєнні невдачі терористичними перемогами Росії над невійськовими об’єктами України 

– Підтримати піднесення росіян, які радіють відключенням електроенергії внаслідок терористичних атак росармії. 

 

Отже, можемо констатувати, що Росія офіційно перейшла до фази терору усього населення України, коли не змогла досягти воєнної перемоги над військами. І відкрито тепер дозволено пишатися терактами Росії. А міст тут був лише приводом.

 

Та навіть представник Пентагону сьогодні відзначив, що залякування на українців справляє протилежний ефект. Згадаймо лишень, з якою затятістю люди почали донатити після атаки 10 жовтня.

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja