Фейкове опитування “в Дії” про прийнятні для України втрати – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейкове опитування “в Дії” про прийнятні для України втрати

Це перевірка з рубрики фактчек за хвилину. Але сам, як то кажуть, наратив, про те, що українці вже хочуть миритися і справа лише в ціні втрат/відшкодувань, не настільки безневинний і росіяни закидають вперто і послідовно. Роблять це під різними кутами: то Туреччина нас помирить, то Китай мирний план запропонував, Захід уже не хоче допомагати, а тут вже й самі українці воювати втомилися і голосують коли вже досить втрат…

 

Кілька російських тг-пропагандистів одночасно закинули нібито скріншоти з Дії чи як вони обізвали це “с сєрвіса госуслуг”. Нібито проводиться опитування щодо того, які втрати з боку України українці вважають прийнятними. Рахувати пропонують десятками тисяч. Варіанти: від 10 тис – до 250 і більше. “Прийнятні”, в перекладі з роспропагандистського, це ті десятки тисяч загиблих воїнів та цивільних, пам’ять яких українці готові зрадити, щоб вже почати миритися з росіянами.
Звісно ж такого опитування немає і не було в Дії, хоч на картинці й намальовано, що воно завершується аж 10 квітня 2023 року.
Цей закид нібито від імені влади зроблений, щоб показати, що влада вже готує підґрунтя для перемовин/здачі і водночас хоче озвучити громадянам про справжні втрати України у війні.
Теза про “втому від війни і потребу миритися” росія закидає ледь не з 2014 року і до 2022 року вона міцно пустила своє коріння у риториці та діях не лише проросійських громадян, а і влади (згадайте всі ці односторонні розведення). Але наразі позиція України: війна до перемоги. І навіть “найсором’язливіші” з наших західних партнерів називають неможливим припинення бойових дій, без деокупації всіх територій України.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja