Фейковий телефонний дзвінок з США Зеленського дружині – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейковий телефонний дзвінок з США Зеленського дружині

Не всім російським фейкарям доступні “високі технології” генерації голосу. Тому доводиться озвучувати самим, і тоді в них виходить несхожий Володимир Зеленський, який з “масковскім гаварком” говорить нємажліво, піріміг. А “Олена Зеленська” взагалі вперше українські слова пробує промовляти і виходить у неї “нє разумєю”. Зате ролик з англійськими субтитрами. І все це на довгі дві хвилини. 

Розраховано це все на російського споживача, який не почує ні акценту, ні невміння говорити українською. І тези в “розмові” обрані відповідні: відомі та зрозумілі російському телеглядачу.

Сценарій фейку наступний: Зеленський дзвонить дружині з США після перемовин з Блінкеном та Байденом і скаржиться, що вони вимагають його “припинити корупцію”, інакше його замінять. Тобто це продовження вчорашньої “достовірної інформації” від голови розвідки Наришкіна про скору заміну Зеленського на будь-кого: від Кличка до Арестовича.

 

Отже, “Зеленський” у цьому аудіо пояснює “дружин”і, що Блінкен дав наказ побороти корупцію, інакше не будуть давати зброю. А Байден пригрозив, що якщо не здолає, то знайдуть  Зеленському заміну. Далі йде повтор улюбленого міфу росіян про те, що корупція вигідна в першу чергу США, адже вони і є найбільшим вигодонабувачем від війни (це старий наратив ще з часів Другої Світової). Потім голос озвучує, що без корупції адміністрація розвалиться, бо крадуть всі, задарма воювати ніхто не буде, лише дурні готові гинути в окопах за ідею. І взагалі партнери не такі вже й партнери: Шольц все дає “з-під палки”, Польща то зерно не пускає, то Волинь згадує. Тобто озвучують одразу всю добре відому росіянам  з ток-шоу методичку. Далі “Зеленський” бідкається, що це Байден його змусив звільнити “Алєксєя”, а краще б дивився за власним сином. Про кого йде мова, здогадатися не важко. Все це приправлено образами та матюками.

Неймовірним виглядає саме перехоплення розмови Зеленського з дружиною задля того, щоб вкинути його через канали-сміттярки. Про мову персонажів ми вже говорили вище: навіть близько не схоже на Володимира Зеленського, а на Олену й поготів.

Проте меседжі про подолання корупції не безпідставні: це справді вимога для вступу до ЄС та НАТО. Недарма Орбан днями закидав саме корупцію, як причину неможливості прийняття України до ЄС. Тобто тут фейкарі просто повторили те, що й так відомо. Але боротьба з корупцією і тим паче повне її подолання – тривалий і постійний процес у всіх країнах світу. І в Україні це також неможливо зробити за один день бажанням одного Зеленського. І річ не в тім, що без корупції його адміністрація розвалиться. Ми пам’ятаємо його спробу керувати в стилі “вийді атсюда розбійник”. В правовій державі це не працює, має бути системна робота незалежних інституцій, чого і вимагає від України ЄС та США.

Але вимога: “доки не поборете корупцію – зброї не дамо” виглядає завідомо нереальною. Окрім того, жодного разу не було доведено корупції чи розкрадання зброї, що постачається партнерами. Навіть в Пентагоні підтверджували, що їхні перевірки не виявили жодного факту перепродажу зброї. А кошти, виділені США на зброю, залишилися в США, у місцевих виробників.
Всі інші тези, озвучені в ролику, теж лише проговорювання давно відомих болючих точок, як то Волинь чи блокування експорту зернових. Хіба що “сум” Зеленського за Алєксєєм – це щось новеньке.
Отже, перед нами низькосортна навіть не підробка, а просто начитка російських методичок, з метою розказати глядачам “правильну версію про стан справ в Україні”.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja