Маніпуляція цитатою Кулеби, що він “вже не чекає на постачання літаків” - Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Маніпуляція цитатою Кулеби, що він “вже не чекає на постачання літаків”

Днями міністр закордонних справ Дмитро Кулеба дав розлоге інтерв’ю німецькому виданню Bild. У ньому він між іншим розповів і про передачу літаків Україні від союзників.
Так, на ремарку журналіста, що питання постачання літаків все ще дискутується серед західних політиків,  пан міністр зазначив, що не сумнівається в тому, що літаки будуть поставлені. Але це не одномоментрий процес, тому до цього часу треба бути готовими їх прийняти – провести навчання пілотів тощо.

«Я впевнений, що літаки будуть передані. Але я також впевнений, що це не станеться найближчим часом, [процес передачі] займе певний час. Перший крок – це зараз розпочати навчання українських пілотів на західних літаках. Щоб коли буде прийнято рішення про надання Україні літаків, ми не витрачали час на навчання пілотів. Коли й Німеччина приєднається до країн, які вже заявили про свою готовність навчати наших пілотів, це буде чітким сигналом політичної прихильності»
, – наголосив Кулеба (див. відео з 19:02).

З цієї заяви російські ЗМІ вирізали потрібне їм: “Кулєба впевнений, що найближчим часом літаків не дадуть”. А деякі видання вдалися до відвертої маніпуляції в заголовку, заявивши, що міністр впевнений, що літаків не дадуть (зовсім), Так, наприклад написали Аргументи і факти

На підтвердження, своєї тези, вони навіть навели “докази”: перерахували попередні заяви Кулеби та іноземних політиків.

  • У другій половині лютого Кулеба заявляв, що жодна країна не обіцяла Києву постачання винищувачів.
  •  В уряді ФРН наголошували, що не розглядають питання постачання Україні бойових літаків.
  • Раніше прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр  заявила , що США на даний момент не вважають за необхідне постачати винищувачі F-16 в Україну.

Але це старі заяви і  такий підхід не працює – майже вся зброя, постачання, якої вважалося неможливим у 2022 році вже постачається або виготовляється для постачання Україні.  “Неможливо” казали для артилерії, ракет, систем Патріот. На черзі лишилися хіба що далекобійні ракети та літаки.

 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja