Маніпуляція цитатою Кулеби, що він “вже не чекає на постачання літаків” – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Маніпуляція цитатою Кулеби, що він “вже не чекає на постачання літаків”

Днями міністр закордонних справ Дмитро Кулеба дав розлоге інтерв’ю німецькому виданню Bild. У ньому він між іншим розповів і про передачу літаків Україні від союзників.
Так, на ремарку журналіста, що питання постачання літаків все ще дискутується серед західних політиків,  пан міністр зазначив, що не сумнівається в тому, що літаки будуть поставлені. Але це не одномоментрий процес, тому до цього часу треба бути готовими їх прийняти – провести навчання пілотів тощо.

«Я впевнений, що літаки будуть передані. Але я також впевнений, що це не станеться найближчим часом, [процес передачі] займе певний час. Перший крок – це зараз розпочати навчання українських пілотів на західних літаках. Щоб коли буде прийнято рішення про надання Україні літаків, ми не витрачали час на навчання пілотів. Коли й Німеччина приєднається до країн, які вже заявили про свою готовність навчати наших пілотів, це буде чітким сигналом політичної прихильності»
, – наголосив Кулеба (див. відео з 19:02).

З цієї заяви російські ЗМІ вирізали потрібне їм: “Кулєба впевнений, що найближчим часом літаків не дадуть”. А деякі видання вдалися до відвертої маніпуляції в заголовку, заявивши, що міністр впевнений, що літаків не дадуть (зовсім), Так, наприклад написали Аргументи і факти

На підтвердження, своєї тези, вони навіть навели “докази”: перерахували попередні заяви Кулеби та іноземних політиків.

  • У другій половині лютого Кулеба заявляв, що жодна країна не обіцяла Києву постачання винищувачів.
  •  В уряді ФРН наголошували, що не розглядають питання постачання Україні бойових літаків.
  • Раніше прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр  заявила , що США на даний момент не вважають за необхідне постачати винищувачі F-16 в Україну.

Але це старі заяви і  такий підхід не працює – майже вся зброя, постачання, якої вважалося неможливим у 2022 році вже постачається або виготовляється для постачання Україні.  “Неможливо” казали для артилерії, ракет, систем Патріот. На черзі лишилися хіба що далекобійні ракети та літаки.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja