«ПЄСКОВ ЛАВРОВА НЄ ПАНІМАЙ» – ЧЕРГОВА БРЕХНЯ ПРОПАГАНДИ РАШИСТІВ ПРО «НОВЫЕ ЦЕЛИ СПЕЦОПЕРАЦИИ» – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

«ПЄСКОВ ЛАВРОВА НЄ ПАНІМАЙ» – ЧЕРГОВА БРЕХНЯ ПРОПАГАНДИ РАШИСТІВ ПРО «НОВЫЕ ЦЕЛИ СПЕЦОПЕРАЦИИ»

Здається у рашситської пропаганди «роздвоєння особистості» – плюс ще один діагноз у копілочку. Якщо до війни «кремлівські півники», співали в унісон, то після початку вторгнення щось пішло не так. І зараз ситуація як в тому анекдоті про розмову двох глухих: «Аго! Ти рибу ловиш? Ні-і-і – я рибу ловлю! А-а-а, а я думав, що ти рибу ловиш…»

 

15 квітня говорячі вуса кремля, а саме прессекретар бункерного карлика, пєсков заявив, що цілями, так званої спецоперації, є: «…головне — це звільняти (території – ред.) таки від цих націоналістичних батальйонів. Операція продовжується, і завдання, які стоять, добре відомі… там де батальйони не беруть мирне населення в заручники, не розстрілюють соціальні об’єкти, будинки, вже налагоджується мирне життя…» http://surl.li/budgz

Не складно здогадатися, на кого натякає пєсков – на «Азов», «Донбас» і інші підрозділи, які колись починалися як «добробати», а згодом влилися у ті чи інші структури ЗСУ, Національної Гвардії, МВС. Саме подібні підрозділи були і залишаються чи не ключовими об’єктами дискредитації рашистської пропаганди.

І це ще пів вавки у головах москальських рупорів пропаганди. Проте, як тоді бути із заявою сумної коняки, очільника, так званого МЗС, так званої росії Лаврова.

11 квітня він заявив що, «… наша (російська) спеціальна військова операція покликана покласти край безоглядному розширенню і безоглядному курсу на повне домінування США та під ними інших західних країн на міжнародній арені…» http://surl.li/budgv

Тобто расєюшка у цій інтерпретації мети вторгнення, воює в Україні із самою Америкою! Отак.

Але слід нагадати, що 28 березня секретар ради безпеки росії патрушев наголосив, що метою війни в Україні «є не зміна київського режиму, як це намагаються подати на Заході, а захист людей від геноциду, демілітаризація та денацифікація України». У той же день лавров також підтвердив, що «і демілітаризація, і денацифікація України є обов’язковим компонентом тих домовленостей, яких ми добиваємось». http://surl.li/budhn

З лавровим все зрозуміло – коняча амнезія.

Але варто згадати з чого все починалося – з чим росія розпочинала війну проти України і з чим виходила на перші раунди перемовин, а саме ті сумнозвісні «вимоги», які народилися у схибленому розумі кремлівських ідеологів і плішивого бункерного диктатора:

  • нейтралітет України та відмова від майбутнього вступу до НАТО;
  • демілітаризація та взаємне надання гарантій безпеки за австрійською моделлю;
  • «денацифікація»;
  • скасування «перешкод» для широкого вживання російської мови;
  • визнання так званих «ДНР» та «ЛНР»;
  • визнання анексованого Криму територією росії.

Клінічний діагноз, як то кажуть, «на ліцо». Але крім того, варто звернути увагу на те, що коли від початку все будується на брехні і вигаданих причинах, то з часом ті, хто цю брехню вигадав, починають плутатися у своїй же неправді, втрачають відчуття реальності подій та явищ.

 

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja