Росіяни зняли “німецьку рекламу” про Зеленського-фюрера – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Росіяни зняли “німецьку рекламу” про Зеленського-фюрера

Днями роспропаганда показала кіно: ЗМІ поширили німецькомовний ролик проти України та Зеленського. рашатудей (автор ролика) збрехали, що знайшли його в мережі, аргументи і факти додали легенду, що це соціальна реклама про пограбованих Зеленським німців, інші ЗМІ придумали, що це ролик від німецької політичної партії. Паралельно ролик поширювали в німецькому та голландському сегментах Твіттера, теж видаючи за німецький.Та виглядав ролик, як радянське кіно про штірліца. Починаючи з сюжету і до виконання стирчать російські вуха та фейси. Хлопчик у вітальні грається з м’яким леопардом (непрозорий натяк на танк), а батьки тим часом слухають полум’яну промову президента Шольца, який обіцяє допомагати Україні завжди. Аж тут вривається якась команда, в одностроях а-ля СС, і забирає всі речі у родини. Потім вішають портрет Зеленського і жінка в формі командує «Хайль Зеленський», батько родини покірно повторює. В кінці у хлопчика забирають іграшку, наголошуючи, що це леопард і дякувати за грабіж треба зеленському. Все це – з акцентом.  Титрами пояснюють, що якщо НАТО твій дім, то змирись з НАТО в твоєму домі. В фіналі закидають, що німецькі платники податків уже витратили на Україну 22 млрд своїх євро.

Одразу декілька журналістів кинулися шукати акторів цього кіна за допомогою пошуку облич, і, о диво – всі вони виявилися росіянами.

А жінка, яка грала матір, ще й похвалилася в своєму інстаграмі, що хлопчика зіграв її син. Вона ж повідомила, що зйомки вела рашатудей. Наразі пост видалений, але скріншот лишився.

Оцінити “кіно” з правильними субтитрами можна тут

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja