Стремоусов закликав Шойгу застрелитися: дурість самозванця чи маніпуляції Кремля – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Стремоусов закликав Шойгу застрелитися: дурість самозванця чи маніпуляції Кремля

Днями колаборант з Херсона Стремоусов видав промову про “героїчний відступ” окупаційних військ на Херсонщині. У невдачах російської армії він звинуватив безпосередньо міністра оборони росії Шойгу і сказав, що якби той знав щось про честь офіцера, то мав би застрелитися. 

 

 

Це сміливість чи дурість самозванця Стремоусова, який забув, що нових хазяїв з Кремля критикувати смертельно небезпечно? Чи можливо щось змінилося в інформполітиці росії і лаяти Шойгу вже можна. Адже ще кілька днів тому Стремоусов у Скабєєвої запевняв, що нічого страшного у втечі нема і “коли ми відступаємо, ми насправді наступаємо”. І таки виглядає, що в Кремлі почалася операція з призначення винного за “триденну сво”, яка переросла у затяжну, болісну для росії війну з необхідністю мобілізації. 

Річ у тім, що раніше втечу окупантів на Харківщині Шойгу виправдовував перед Путіним браком живої сили, а не низькою боєздатністю та бездарним керівництвом. Хоча Їхні ряди і справді значно прорідили Збройні Сили України. Тому Путін оголосив свою “часткову” мобілізацію. Результати її ми спостерігали в прямому ефірі: хапання всіх підряд у віддалених регіонах, спроби бунтів в Дагестані, масова втеча сотень тисяч “воїнів” за кордон і п’яні мобілізовані з іржавими автоматами, яких вивезли в поле чи в якийсь сарай замість казарми. 

 

В публічну площину почало прориватися невластиве для росіян відкрите невдоволення владою. Навіть пропагандисти Симоньян та Соловйов щось там “від імені народу” пообурювалися. Російській владі довелося визнати певні недоліки на місцях, а Путіну вписати в указ виключення для студентів та інших категорій. 

Проте близько 130 тисяч мобілізованих вже нахапали, Шойгу брехливо відзвітував про всі 200. І частину з них одразу ж  погнали в бій: попри обіцянки місячного вишколу перші полонені з’явилися за три дні після початку мобілізації. 

Від мобілізації поки що стало тільки гірше: нібито уже є сотня тисяч додаткових бійців, але на Херсонському напрямку відступ продовжується саме через нестачу особового складу. 

Про бездарне воєнне керівництво (звісно ж не Путіна, це неможливо озвучити в росії) почали вголос говорити не лише “телеграмні воєнкори” чи Царьов, а й депутати Держдуми. Ті самі депутати, які радісно проголосували і за “часткову” мобілізацію і за “узаконення” окупованих територій, тепер критикують Міноборони за розкрадені кошти, які виділялися на спорядження всіх мільйонів уявних мобілізованих. Держдума вирішила навіть перевірити, куди Міноборони витратила кошти. Голова комітету по бюджету Макаров уже навіть зліг з інфарктом від такої критики. 

 

З інших серйозних спікерів подав голос цілий голова комітету Голова комітету Держдуми з оборони Картаполов. Він в ефірі у Соловйова заявив, що саме читає зведення Совєтского Інформбюро за 1941 рік, коли німці вже підходили до Москви (готується?) і виявив, що теперішнє Міноборони РФ бреше навіть більше ніж радянське. Тут, щоправда, депутат припускається логічної помилки, адже порівнюючи сприймає радянські зведення за правдиві. Але про здачі в полон цілих армій Левітан по радіо теж не оголошував. Проте сам факт, що голова комітету оборони відкрито звинувачує Міноборони в брехні щодо втрат особового складу та територій, свідчить, що провали росії приховувати вже неможливо і тому призначено винного. Звісно ж це не справжній винуватець, але той хто мав достатньо повноважень і на кого можна покласти всю вину. 

 

Позаяк Путін відкрито виступати ініціатором звільнення чи навіть арешту Шойгу не стане, то зараз розігрують сценарій “невдоволення народу”. Наразі до народу вже “дослухалися” депутати, а потім і Путін, “зауваживши на волю народу” зможе покласти всю відповідальність на Шойгу.

Саме цей сценарій розкручують всі ці “критики-правдоруби”. Царьов, наприклад, розповідає, що виходів лише три: здача, тобто мир, на який не згодиться Україна, зняття вищого військового керівництва (невідомо чи заміна буде кращою), і звісно ж щоб путін взяв все керівництво у свої руки. Воєнкори висловлюються так само: Шойгу бездар, лише Путін-стратег врятує

Тому то й подав “сміливий” голос з закликами до Шойгу застрелитися і такий невідомий в межах росії персонаж, як якийсь Стремоусов з Херсона. Але є одне але: що дозволено депутатам Держдуми, те Шойгу не пробачить якомусь самозванцю з України. Інакше втратить статус. Тому, хоч Стремоусов і сказав “всю правду” і навіть діяв за сценарієм з російськими старшими товаришами, але це йому так не минеться.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja