Як Карлсон Путіна критикував, а насправді поширював російську пропаганду – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Як Карлсон Путіна критикував, а насправді поширював російську пропаганду

Журналісти розтиражували цитату Карлсона, де той назвав слова Путіна про денацифікацію найдурнішою річчю. І одразу понеслося по нашим ЗМІ, що Такер ледь не молодець, бо обізвав Путіна. Та прислів’я: “Ворог мого ворога – мій друг” тут не працює.

Його слова зовсім не значать, що Карлсон тепер підтримує Україну. Для цього треба послухати, що ще він говорив до цієї фрази і після, а він там наговорив багато: від Махатми Ганді до Толстого. Розказував, який він антинацист та християнин, противник усіх воєн (які розв’язали США), проте так і не назвав Путіна винним в нападі на Україну.

 

Такер Карлсон це взагалі така цікава суміш:

  • давно любить СРСР, Достоєвського і вважає, що Росія – це продовження імперії;
  • вірить в теорії змов і “таємні групи”, які керують на шкоду інтересам Америки; 
  • шукає собі союзників, які б так само не любили “злочинний уряд США”;
  • виступає проти НАТО;
  • вважає підтримку України шкідливою для США;
  • вважає Росію невинуватою в нападі.

З приводу денацифікації Карлсон справді сказав, що не міг повірити, що Путін всерйоз це називає причиною війни. Карлсон визнає, що ніякого нацизму в Україні немає, це такий спосіб назвати українців тотальним злом. Також Карлсон переконаний, що Путін не любить/боїться українців-націоналістів, ненавидить націоналізм (окрім російського шовінізму звісно ж) та боїться національних рухів, тому воював з Чечнею. Тут Карлсон з Путіним не згоден, тому що він  “за національне, він сам американський націоналіст”.  Тому називати націоналістів (фактично патріотів) нацистами, як робить Путін  – це “по-дитячому”.

Саме це виправдання Карлсон і назвав найдурнішою річчю, яку він коли-небудь чув. Та не тому, що Такер за Україну чи за правду. Карлсон був розчарований не брехнею про денацифікацію, а тим, що Путін не озвучив версію, в яку вірить сам Карлсон. Він хотів отримати підтвердження своєї конспірологічної теорії про “таємний уряд США”, який розв’язує війни. Тому він чекав в інтерв’ю звинувачень Байдена та НАТО, а Путін йому про якихось “нацистів”.

Карлсон навіть продовжує “сварити” за це Путіна: говорить, що той поганий піарник і не зміг розказати “правильно” історію про причини війни. І тут же береться пояснювати “справжню” причину нападу, яка слово в слово співпадає з російською методичкою про те, що Росія боялася розширення НАТО на Схід, тому Путін “не нападав, а захищався”. 

 

У війні, за Такером, “винна Камала Гарріс”, яка прилетіла на Мюнхенську конференцію у 2022 і сказала що США хоче бачити Україну в НАТО. І через це за 2 дні Путін напав. Це брехня, в жодне НАТО Україну тоді ніхто не запрошував. 

В наступному реченні Такер сам визнає, що Україну в НАТО ніхто брати не хотів і не збирався, бо вона не відповідала вимогам для вступу. Тобто Такер прекрасно знає, що ніякої загрози НАТО не було, як і нацистів, але продовжує критикувати США.

Брехнею є й те, що Путін після Мюнхенської конференції за 2 дні змушений був почати війну саме після слів Гарріс. Піврічну підготовку і 150 тисячне угруповання російських військ, яке вже стояло на кордонах України, Карлсон “не помітив”.

 

Отже, війна російська таки загарбницька, визнає мимохідь Карлсон, але винна Гарріс, яка спровокувала війну, бо це “багатьом в США вигідно”. Який знайомий наратив про вигоду від війни. На уточнююче запитання ведучого, чи це самій Гарріс вигідно, чи якійсь певній групі (ілюмінатів, масонів, рептилоїдів, ред.) Карлсон розкрився повністю. Він розповів про “колективний розум”, який всім керує, і групу людей, яка заробляла на протистоянні з СРСР великі гроші. Але СРСР більше немає  і тому вони придумують ніби від Росії йде якась загроза, щоб продовжувати заробляти на цьому. Ну, ви зрозуміли: урядом США, Президентом та Сенатом керує “таємна група однодумців”. 

Тут Карлсон правий лише в тому, що загроза від СРСР справді зникла, але Росія за свою недовгу історію розв’язала стільки війн, що показала свою ще більшу неадекватність. І остання погроза Путіна ядерною зброєю тому підтвердження.

 


Далі у Карлсона винен Борис Джонсон, тому що Путін завжди хотів миру і посилав численні сигнали. А коли Зеленський майже погодився на капітуляцію, то Джонсон, за командою “з США” – заборонив здаватися. І тому всі подальші загибелі дітей, яких нібито так шкода Карлсону, на совісті британського прем’єра, а не Путіна. Не Путін має припинити обстріли, а Україна погодитися на його умови. 

Потім У Карлсона знову винен американський уряд, бо стоїть на заваді миру – не допускає переговорів України з Путіним. А Путін хоче миру, тому благородно не критикує НАТО та Байдена.

Ще один показовий прояв проросійськості Карлсона – це виправдання нападу Росії, бо “в Україні в деяких містах забороняють говорити мовою Толстого та Достоєвського”. Тому “він розуміє”, чому російська армія така зла. А взагалі він гуманіст, християнин і йому шкода вбитих українських діток, але – самі винні.

Заради своєї “боротьби з неправильними діями США” Карлсон готовий підтримувати та виправдовувати будь-які вбивства українців та руйнування України. 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja