Залужний “знайшовся”, але пропаганда не здається - Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Залужний “знайшовся”, але пропаганда не здається

росіяни втретє розкачали тему зникнення/загибелі/тяжкого поранення нашого Головнокомандувача Валерія Залужного.
З нашого боку цю провокацію підтримали кількома неоднозначними вкидами старих фотографій з Залужним. росіяни їх звісно ж проковтнули, тобто “викрили” їхню давнішність.
Це ще більше розбурхало фантазію “хакерів-джокерів” і з неділі почалися подробиці від “джерел в органах”. Ріановості, з посиланням то на джокерднр, то на силові відомства розкрили “всю правду” ледь не погодинно: виявляється Залужний вижив, але трепанацію черепа йому таки зробили. і тепер він в стані овоча.
Вчора на ці брехні змусили відповідати цілого Наришкіна
– керівника розвідки. Він технічно з’їхав, сказавши, що інформацію ми отримуємо (тг-канали джокера читаємо), але підтверджень нема.
Сьогодні відомий військовий Анатолій “Штірліц” показав Залужного на свіжому відео (в метаданих дата створення 14:02 25.05.2023). Валерій Федорович зі своєю фірмовою посмішкою подякував і пообіцяв, що разом ми обов’язково переможемо.
Але гроші “за трепанацію” то вже отримані, тому найупоротіші тг-канали не повірили й цьому відео. Вони почали викручувати, що неприродньо виглядає, чому не біля прапора стоїть, натівські лікарі його вивели з коми, але ноги перебиті, чому так мало говорить. Ну і стандартне “відео невідомо коли зняте”.
Їхня надія на те, що контрнаступу не буде, бо Залужного нема – тане на очах, тому вони чіпляються за соломинку.
Наші їм навіть універсальну картинку з відмазками вже придумали.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja