Залужний “знайшовся”, але пропаганда не здається і поширює фейки – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Залужний “знайшовся”, але пропаганда не здається і поширює фейки

росіяни втретє розкачали тему зникнення/загибелі/тяжкого поранення нашого Головнокомандувача Валерія Залужного. З нашого боку цю провокацію підтримали кількома неоднозначними вкидами старих фотографій з Залужним. росіяни їх звісно ж проковтнули, тобто “викрили” їхню давнішність.

Це ще більше розбурхало фантазію “хакерів-джокерів” і з неділі почалися подробиці від “джерел в органах”. Ріановості, з посиланням то на джокерднр, то на силові відомства розкрили “всю правду” ледь не погодинно: виявляється Залужний вижив, але трепанацію черепа йому таки зробили. і тепер він в стані овоча.
Вчора на ці брехні змусили відповідати цілого Наришкіна – керівника розвідки. Він технічно з’їхав, сказавши, що інформацію ми отримуємо (тг-канали джокера читаємо), але підтверджень нема.
Сьогодні відомий військовий Анатолій “Штірліц” показав Залужного на свіжому відео (в метаданих дата створення 14:02 25.05.2023). Валерій Федорович зі своєю фірмовою посмішкою подякував і пообіцяв, що разом ми обов’язково переможемо.
Але гроші “за трепанацію” то вже отримані, тому найупоротіші тг-канали не повірили й цьому відео. Вони почали викручувати, що неприродньо виглядає, чому не біля прапора стоїть, натівські лікарі його вивели з коми, але ноги перебиті, чому так мало говорить. Ну і стандартне “відео невідомо коли зняте”.
Їхня надія на те, що контрнаступу не буде, бо Залужного нема – тане на очах, тому вони чіпляються за соломинку. Наші їм навіть універсальну картинку з відмазками вже придумали.
ВИСНОВКИ 
Поширення фейків про зникнення, поранення, загибель, зраду військового керівництва Збрйних сил України – один із ключових векторів російсьокої пропаганди, яки направлений на поширення паніки та зневіри серед військових і цивільних.
Протягом війни пропагандистська машина кремля пробувала різні формати та варіанти дискредитації – від поширення чуток і пліток про нібито конфлікт між Залужнним і офісом Президента, до таємних віл та маєтків родини головнокомандувача за кордоном. 
Враховуючи відсутність критичного мислення та коротку внформаційну пам’ять у совї користувачів інформаційного фастфуду, навіть після викриття олного фейку пропаганда може поширювати і вигадувати інні на аналогічні теми, які можуть навіть суперечити попереднім. Проте у росії на це ніхто не звертає увагу. 
Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja