Білла Гейтса та його «поплічників» віддадуть під трибунал у США та Канаді | ФЕЙК – Без Брехні
COVID-19. Правда і міфи

Білла Гейтса та його «поплічників» віддадуть під трибунал у США та Канаді | ФЕЙК

З початком пандемії Інтернетом ширяться різні теорії змови. І ледь не центральним персонажем цих «історій» є Білл Гейтс. На поточний час на українських платформах поширюється новина про те, що Білла Гейтса й інших статусних осіб США і світу та низку провідних організацій, нарешті наздожене правосуддя. «БезБрехні» вже неодноразово спростовував дезінформацію навколо Білла Гейтса, але вона все одно відроджується і поширюються на різних платформах. То ж що цього разу не так із судом над Гейтсом та йог «поплічниками»?

СУТЬ ПИТАННЯ

 У фейбуці почав активно поширюватися допис про те, що «проти злочинців − Білла Гейтса, Мелінди Гейтс, Ентоні Фочі, Крістіни Грейді, Тедроса Адханом, ВООЗ, CDC та Фонду Білла і Мелінди Гейтс відкрито кримінальні справи, які будуть розглядатися Міжнародним трибуналом з прав людини». І хоча Сергій Микитін в своєму пості попереджає, що «в будь-якому випадку інформацію потрібно перевіряти ще раз», коментарі під постом розділилися на згодних та ні. Чи дійсно це правда, а не чергова брехня перевіримо.

МЕСЕДЖ №1: «Против преступников, которые нарушили не менее 30 статей Всеобщей декларации прав человека и обвиняются в совершении военных преступлений, а также попытке осуществить геноцид против населения планеты открыты уголовные дела, которые будут рассматриваться Международным трибуналом по правам человека»

ПЕРЕВІРКА

По-перше. Організації «Міжнародний трибунал з прав людини» у США не існує. На сьогодні існує лише «Трибунали соціального правосуддя Онтаріо (Канада)» та «Канадський трибунал з прав людини» зі схожими назвами. «Міжнародний трибунал з прав людини» не має на своїй офіційній сторінці дату створення сайту. Розділ «Про нас» не наповнений інформацією чим займається організація (місія та цінності не прописані), не надані контактні дані. Тому, подальші звинувачення в бік Білла Гейтса та інших про «військові злочини з наміром здійснити масовий геноцид за допомогою ослаблення імунної системи людей і подальшого вакцинації» є недійсними і не правдивими.

По-друге. Посилання, які надає у своєму пості автор є небезпечним, а перераховані документи (Документи слухань в Міжнародному Трибуналі у справі організаторів карантину і масової вакцинації чи Документ з переліком злочинів обвинувачених) не виявлені на сайті «Міжнародного трибуналу з прав людини». Лінк на відео слухань на платформі «Zoom» не відображає ні запис конференції, ні онлайн-трансляцію.

МЕСЕДЖ №2: «Дело: HRTI-20200416-00009 против семьи Ротшильд. Все члены семьи Ротшильд настоящим обвиняются в рабстве во всех его формах»

 Посилання на справу проти сім’ї Ротшильда знаходиться на тому ж сайті вищезазначених звинувачень. Повідомлення про слухання у справі уряду Сполучених Штатів Америки проти всіх членів сім’ї Ротшильд та відео слухань у «Zoom» не знайдені на сайті та не відповідають пошуковим умовам.

Далі надається лінк на сайт «Царювання небесного суспільства», який нібито є правовим органом уряду Сполучених Штатів Америки. Організація звинувачує родину Ротшильдів у PDF-файлі, що «Усі члени родини Ротшильдів звинувачуються у рабстві у всіх його формах» та «виконанні волі пекла на землі, одночасно направляючи демонів». Інформації зазначена на сайті цієї організації  є дуже емоційна та релігійна, тому не відноситься до правової організації.

Фейкова інформація про звинувачення Білла Гейтса та інших з тим же текстом і лінками, з’явилася ще 24 травня 2020 року у Фейсбуці та була відзначена і заблокована, як недостовірна інформація. «TheJournal.ie» та «Check your fact» 29 травня 2020 року спростували цей фейк.

 

Автор. Тихий Вир

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja