Фейк про черговий коронолікуючий «фуфломіцин» – загадковий препарат “Z-19”, який в українському медіа просторі розганяють російські журналісти – Без Брехні
COVID-19. Правда і міфи

Фейк про черговий коронолікуючий «фуфломіцин» – загадковий препарат “Z-19”, який в українському медіа просторі розганяють російські журналісти

Якщо ви дивились фільм “Зараження”, то згадаєте, що там пропагували препарат-пустушку “Форзиція”. В Україні таким препаратом можна вважати Протефолазід, але тепер піарять дещо новеньке!

Загадковий “Z-19”, який за словами російського журналіста Сергія Лойко йому порадив якийсь професор Олександр Мельничук, який походить корінням до західної України, але має російський номер телефону.

Згідно з дописом автора лише один раз він прийняв цей препарат, а його хатня робітниця — двічі. І хоча вона мала 50% ураження легень та лихоманку, після 2 прийомів препарату все дивним чином минуло. І тепер він всім роздає телефон унікального професора. Про те, що це за препарат і чому саме російські там присутній «російський слід» – наша перевірочка.

Перший пост, в якому була вся інформація разом з контактами він спочатку закрив для друзів, а потім зніс. Його встигла скопіювати одна з його підписниць та поділитись з нами.

Цитуємо:

“”ВНИМАНИЕ. СOVID-RELATED

Поскольку я не успеваю отвечать всем в личку, мне дали согласие на публикацию контактов в посте.

Напоминаю предисторию. Моя домработница Наташа излечилась от подтвержденного Ковида за два приема тестового препарата Z-19. (Разработчик препарата: https://almel.org/projects/ )

До этого классическая клиника средней тяжести: неделю температура 38,5 – 39 градусов, патологическая слабость, грудной кашель, потеря обоняния с первого дня, одышка. КТ: 50% поражения легких. Госпитализация в Ледовом Дворце. После двукратного приема Z-19 температура моментально спала, через неделю повторное КТ показало совсем другую картину. Сатурация пришла в норму. Ее выписывают.

Я однократно принял Z-19. Мазок отрицательный на фоне отсутствия иммунитета (по другим причинам), несмотря на недельное ежедневное общение с Наташей (она убирала в квартире и готовила еду).

Я ничего не рекламирую и не собираюсь гарантировать. 

Мне плевать, кто и где его сделал. Просто описал свой конкретный случай. Я стал прямым свидетелем уникального выздоровления. Может, это плацебо. Может, все это “развод лохов” и простое решение для наивных дураков, вроде меня. Но еще раз повторяю: в моем случае он сработал два раза. 

Можете, конечно, поиздеваться и похохмить. Я не против. Мне кажется, эта штука работает. Не вижу причин это скрывать от вас. Вы взрослые люди. Разбирайтесь и решайте сами. Я получаю кучу хейтмейла и комментов ненависти от украинцев, которым поперек горла российский номер телефона. 

Для их информации разработчик препарата Олександр Мельничук — западный украинец (до речi). Вся интересующая вас информация здесь (номер телефона ми не надаємо з етичних причин).

Журналіст стверджує, що розробник цього експериментального препарату компанія Almel. На сайті цієї компанії написано, що місія компанії: “привнести у світ технології, які будуть існувати в гармонії з нашою планетою”. 

Це російська компанія. Рахунок організації відкрито в московському банку. Якщо ви перейдете в розділ проєкти, то побачите, що багато цих “наукових проривів” проводяться в Москві. 

На чому конкретно спеціалізується компанія зрозуміти важко — тут тобі й роботи, і сільське господарство, і мисливство й оптова торгівля скобяними виробами.  А місія одного з проєктів —  колонізувати інші планети.  Цікаво, але про загадковий препарат Z-19 згадки немає.

Журналіст визнає, що насправді не знає, чи препарат діє, але вважає, що йому допомогло і тепер варто про це говорити. Порадив йому цей препарат доктор медичних наук, дехто Андрій Петрович, який став прототипом роману “Рейс”.

Невідомо кого він лікує в реальному житті, але в романі цей персонаж лікував якогось “Книжника”.

Я никому ничего не навязываю. И не советую. Просто делюсь. Мне это средство посоветовал мой лучший друг, доктор медицинских наук, персонаж романа Рейс Андрей Петрович, который в романе лечил Книжника”, — йдеться у дописі.

Ми написали повідомлення професору Мельничуку, чиї контакти були в знесеному пості, та запитали, що це за препарат, скільки він коштує, яка діюча речовина та чи проводились клінічні дослідження. Він скинув посилання на цей сайт — https://lotusoflife.ru/

На сайті, який виглядає досить дивно, заявлено, що препарат містить золото, срібло, бікарбонати, хлориди, кальцій, сульфати, магній та підготовану (?) очищену воду. При цьому кількість діючої речовини не вказана. Також Мельничук повідомив, що препарат дозволений до продажу в Росії та країнах євразійського союзу. Як препарат досліджувався, на кому, в який умовах і ким — невідомо.

Ми запитали інформацію про клінічні дослідження, але поки лише відповіли, що зареєстрували препарат як харчовий продукт. Іншими словами, контролю над ним не було і не має.

Пошук показав, що в аптеках Москви цього препарату немає. А на самому сайті вказано, що для купівлі вроздріб варто звертатись до однієї російської клініки.

ВИСНОВОК:

  • Тобто ми маємо дещо, що складається з речовин, які ніхто не досліджував в боротьбі з коронавірусом. Навіть кількість цих речовин невідома.
  • Це дещо продається російською компанією;
  • Це дещо невідомо як досліджувалось;
  • Це дещо зареєстровано не як лікарський засіб, а як харчовий продукт
  • Інформацію про це розігнав російський журналіст, на якого, проте, підписано багато українців. Деяки підписники навіть припускають, що сторінку взламали, настільки дивною виглядає інформація;

Тож, бережіть себе та в жодному разі не купуйте невідомі препарати. Наразі немає  специфічного лікування проти COVID-19, а ліки, які входять в український протокол можуть полегшити стан важких пацієнтів, але призначати їх повинен лише лікар.

 

Авторка: Бушковська Наталія 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja