Бездумно скопійований фейк про “допомогу уникнути призову” на росії – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Бездумно скопійований фейк про “допомогу уникнути призову” на росії

Одразу після проголошення мобілізації путіним росіяни кинулися шукати способи як «відкосити». І їхні запити були швидко задоволені: з’явилося купа груп та оголошень з пропозицією допомогти. Чи не найпершим було оголошення «від юристів» з 10 річним стажем допомоги по свій  росфедерації. От тільки номер в цьому оголошенні виявився номером одного з військкомісаріатів Москви. На жаль це швидко розкрили москвічі. 

Але певно росіяни й досі вважають, що українці не вміють користуватися інтернетом, тому що за два дні точно такі оголошення розклеїли по Мелітополю, Василівці та Енергодару. Адже на окупованих територіях колаборант балицький теж «оголосив мобілізацію» і заборонив виїзд чоловікам.

Фейкове оголошення  росіяни зробили настільки неякісно, що просто замінили Московську область на Запорізьку. І вийшло що якісь «юристи» мають десять років стажу по “відмазуванню” від призову в Мелітополі, Василівці, Енергодарі Запорізькій області».

І фейкарів не хвилює той факт, що частина Запорізької області окупована лише пів року. А номери в оголошенні ведуть звісно ж в поліцію окупантів. Після дзвінка на ці номери, з запитанням про «можливість уникнути призову», є висока вірогідність спершу поїхати «на підвал для перевиховання». А потім вже у військо окупантів.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja