Факти про те, як український стартап із пошуку житла у США залучив $5,5 млн дол. інвестицій – Без Брехні
Фактчек

Факти про те, як український стартап із пошуку житла у США залучив $5,5 млн дол. інвестицій

Propertymate – український стартап, який допомагає і спрощує пошук і покупку новозбудованого житла у США, залучив $5,5 млн дол. інвестицій. Повідомляє «Европейьска правда». http://surl.li/ljben “Дані інвестиції дають команді можливість вийти на нові ринки й принести ще більше цінності покупцям і забудовникам, а також робити більше для перемоги та відновлення України” – зазначили в компанії.

 

Тепер у планах компанії вийти на нові ринки нерухомості. Раніше компанія змогла вийти на ринки Остіна, Техасу, Далласа, Гюстона, Орландо, Джексонвіла, Тампа, Сан-Антоніо, Маямі – Форт Лодердейла, Ролі-Дарема й Окала-Гейнсвіля.

Наступними стануть ще вісім ринків, серед яких називаються Атланта, Шарлотт, Чарльстон, Денвер і Фенікс. Крім того, тепер компанія розглядає можливість виходу також і на ринок України.

“Ми раді що попри кризу на ринку нерухомості яку спричинив COVID та війну в Україні нам вдалось зберегти нашу команду, що для нас є одним з пріоритетів, і тепер є надія що ми продовжимо її розширювати, як в Україні, так і в США”, – зазначила співзасновниця стартапу Cофія Вишневська.

Повідомляється також, що отримавши фінансування, стартап змінив назву на NewHomesMate (продукт і бізнес-модель залишаться при цьому незмінними).

Головна штаб-квартира стартапу розташована в Остіні з командою з 91 людини.

Інвестиції були залучені від американських венчурних компаній Gaingels, Asymmetry Ventures, синдикату Unpopular Ventures, українських – Geek Ventures, Flyer One Ventures, SID Venture Partners, U.Ventures, а також Pragmatech Ventures – фонду співзасновника iDeals Євгена Сергеєва.

Серед нових інвесторів проєкту – колишній CEO Oliver Wyman Девід Моррісон, американський економіст Адріан Сливоцький, Джон Гу з Norwest Venture Partners, засновник SquareFoot Джонатан Вассерструм, засновник Opswat Бенні Чарні.

Стартап NewHomesMate (Propertymate) у 2020 році запустили львів’яни Богдан Гнатковський та Софія Вишневська. Наступного року стартап залучив 1 мільйон доларів.

Вишневська – випускниця ЛНУ ім. Франка, працювала HR‑маркетологинею в IT-компанії SoftServe й очолювала маркетинг львівського виробника шкарпеток Duna. У 2017-му вона стала операційною директоркою попереднього стартапу Гнатковського – платформи для автоматизації продажів нерухомості Brainify.

Загалом, з моменту заснування стартап отримав $6,7 млн інвестицій. На сьогодні на маркетплейсі Propertymate виставлено понад 97 000 будинків

Основні клієнти – забудовники та агенції з пошуку нерухомості, зокрема KB Home, Meritage Homes, Lennar тощо. Propertymate заробляє на комісії чи реферальних платежах з кожної угоди.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja