Фейк про «есесівські руни» на прапорі, який Зеленський привіз до США – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Фейк про «есесівські руни» на прапорі, який Зеленський привіз до США

Ви помітили, що ґрунтовної критики візиту в США чи промови Зеленського в конгресі від росіян так і не прозвучало? Оскільки крити було нічим, то, як звичайно, перейшли на  образи: про «хазяїв з Заходу» та «спортивний костюм». Та все ж не вистачало якоїсь зради. І вони її придумали.

 

Один російський актор-фейкороб «побачив» на прапорі, який передали військові з Бахмуту есесівські символи ⚡️⚡️.

 

ТЕЗА: «Скандал! Зеленський передав у Конгрес прапор з рунами СС! Ще й під час Хануки! Яких вам ще доказів треба, що ми воюємо з нацистами, як дєдивоєвалі», – підводить до думки допис цього фейкаря. 

На прапорі він вказував на напис у якому були символи, схожі блискавки ⚡️⚡️. Але там чомусь було аж три блискавки? Насправді в оригіналі це була цифра 46. А весь напис виглядає наступним чином: «46 ДШБ. Завжди перші. Бумер». Це підпис від бійців 46 окремої десантно-штурмової бригади, яка саме зараз перебуває в Бахмуті (офіційне гасло: «Завжди готові»). Бійців 46-ї, серед інших, відзначив нагородами Президент під час свого візиту туди. Тож логічно, що вони підписували прапор.

Що 46 саме в Бахмуті, можна переконатися з репортажів звідти. Про те, що нагороджували їхніх побратимів – теж є декілька підтверджень.

І зрештою є фото, де бійці підписують той самий прапор і там уже видно напис «46 ДШБ». Без усяких «нацистських рун-блискавок».

 

Те що в Кнгресі цей самий прапор і там точно цифра 46, легко переконатися, переглянувши запис прямого ефіру виступу Зеленського в Конгресі, який транслював Голос Америки. Там на 47:43 секунді чітко видно цифру 46, хоч прапор і тримають навиворіт.

Звідки ж взялося 446, які так нагадують ⚡️⚡️, тобто СС? Та все просто – росіянин одну блискавку перед четвіркою просто домалював, ще й фото перевернув. Адже під час виступу прапор весь час так і тримали навиворіт. Це легко перевірити, адже на відео Камала Гарріс, віцепрезидентка США, на трибуні тримає прапор ліворуч від Зеленського, а на підробленому фото вона вже праворуч. Відповідно і написи всі «перевернулися» на правильний бік. 

Російським фейкарям нічого не залишається, окрім як робити такі дріб’язкові підробки-вкиди, з надією, що когось «на Хануку» зачепить. А Патріоти тим часом їдуть до України, і нічого, окрім істерик путіна, протиставити Росія не може.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja