Фейк Соловйова про те, що в Україні вже паротяги з відчаю запустили – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Фейк Соловйова про те, що в Україні вже паротяги з відчаю запустили

Як працює фабрика фейків Соловйова.

Тг-канал роспропагандиста Соловйова має понад 1,3 млн підписників. Звісно ж його веде не сам автор, а група адміністраторів. Які тягнуть на канал репости з усіх можливих джерел. Адже на одних істериках Соловйова таку аудиторію не втримати. Тим паче публіка починає “щось підозрювати” – щодня від нього тікає понад тисячу підписників, судячи зі статистики каналу.

 

Тому треба підтримувати градус “Перемоги”, тобто показувати, як в Україні все погано. І для цього Соловйов постійно ширить фейки. Але не від себе особисто, а робить репост. Раптом що: ми не знали/не перевірили, це автор – фейкар. Але це у випадку, якщо хтось помітить.

Та зазвичай все виглядає так, як цього разу. Соловйов поширює в себе відео з якогось дрібного каналу ЮГ LIVE, де паротяги везуть п’ять українських пасажирських вагонів. Відео супроводжується “поясненням”, що “через пошкодження критичної інфраструктури в Україні в хід пішли паротяги”.

Цікаво що канал-джерело має лише 7 тисяч підписників, але велетенський індекс цитування та репостів. І секрет тут простий: ЮГ LIVE – це “південне бюро СОЛОВЬЁВ LIVE”. Тобто це такий дочірній канал, через який зручно запускати фейки, не ризикуючи “репутацією”.

Це відео у Соловйова набирає 288 тисяч переглядів. Відео – відвертий фейк. Це ретро-потяг “Різдвяний експрес”, який щороку запускає Укрзалізниця на Різдво та Новий Рік.


І на відео саме цьогорічний потяг, бо збігається номер паротяга та в складі є білий вагон-ресторан. Саме такий потяг вирушав з Києва, про що є відповідний сюжет від 24 грудня.

 

Фейкове відео з каналу-оригіналу швиденько видалили, а у Соловйова воно висить і досі. Чи є хоч щось з України, що вони не вкрали чи не перебрехали б?

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja