Фейк Соловйова про торішній антивоєнний мітинг, який від видав за новий – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

Фейк Соловйова про торішній антивоєнний мітинг, який від видав за новий

Соловйов = “ні дня без брехні”.
23 лютого 2023 в своєму тг каналі  володимир соловйов поширив допис про те, що в Італії нібито пройшов мітинг профспілок з вимогою призупинити воєнну допомогу Україні з красномовною назвою “Опустіть зброю, підійміть зарплату”.


І все б нічого, але той мітинг, відео з якого показує російський фейкар, відбувся ще рік тому. Цю “подію” висвітлювали ще 19.02.2022 російські пропагандисти типу риа-новости. Тоді працівники порту пробували протестувати проти надсилання Україні військових вантажів, які вони “виявили”.

Справжній же цьогорічний мітинг з тим самим лозунгом мав відбутися 25 лютого, тобто через день після “новини” соловйова, у якого він уже пройшов.


Мітинг сьогодні таки відбувся, там зібралися: студенти з протестом проти стрілянини в міністра, докери, що страйкувати за покращення умов праці після нещасних випадків, і профспілки, які виступають за зникнення транснаціональних корпорацій і водночас вимагають від них підняття зарплат.

Як видно навіть з назви “Опустіть зброю, підійміть зарплату” організаторам йдеться не про припинення війни в Україні, а про власну кишеню. Організатори у відео наголошують, що мають на увазі постачання зброї не лише до України, а й до інших країн де тривають війни чи збройні конфлікти.

Звісно ж прямого зв’язку між постачанням зброї Італією/через Італію та зарплатою робітників аеропорту немає. Але у профспілок своя конспірологічна теорія. І вона, о диво, проросійська.

Так у них напад росії це “конфлікт в Україні”, який хоч і “спричинив тисячі жертв серед цивільного населення”, але “відродив імперіалізм НАТО, розв’язавши глобальну гонку озброєнь із дуже серйозними наслідками для економіки та вартості життя”. Ну ви зрозуміли: все в кращих традиціях лівої проросійської пропаганди. Не дивно, що у війні вони не звинувачують росію, хоча за рік ці “пацифісти” мали б уже розібратися хто на кого напав. І мали б закликати росію припинити війну, тоді і постачання зброї стане непотрібним.

Висновок:

соловйов звісно фальстартанув учора, але його читачі навіть не помітили. В їхньому світі за росію мітингує вся європа та сша, хоча на відео можуть бути три каліки з радянськими прапорами, просто пацифісти “за все хороше”, капіталістичні “комуністи” або взагалі відео не звідти. Розбиратися ж ніхто не стане.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja