Міжнародний день захисту чоловічої нервової системи від насильницьких дій з боку жінок | ФЕЙК - Без Брехні
Фактчек

Міжнародний день захисту чоловічої нервової системи від насильницьких дій з боку жінок | ФЕЙК

Чоловіча нервова система потребує захисту — так ймовірніше за все вирішили користувачі соцмережі Facebook і 22 жовтня почали постити дописи про пам’ятну дату – Міжнародний день захисту чоловічої нервової системи від насильницьких дій з боку жінок. Мережу заполонили жартівливі картинки, на яких жінки вдаються до насильницьких методів встановлення контролю над чоловіками. 

“Винятковий” день не оминули увагою і українські ЗМІ — автори журналістських публікацій не свідомо доклали зусиль, аби українці повірили в реальність існування цієї дати. Наш ресурс зміг відрізнити правду від фейку.

 

СПРОСТУВАННЯ:

Інформаційне агентство УНІАН згадало про “міжнародний день” у своєму матеріалі про свята 22 жовтня. В онлайн-версії журналу “Кореспондент” у публікації  “Які свята 22 жовтня 2020 — цікаві факти і прикмети” журналіст зазначив, що “хай як дивно і смішно це звучить, таке свято, дійсно, є, нехай і неофіційно”.

На захист чоловіків стали ФАКТИ.ICTV. На своєму веб-ресурсі опублікували матеріал, присвячений цій даті із коментарями психолога.

А цьогорічний  пост РокРадіо UA у соцмережі з приводу цієї дати набрав понад 1000 репостів.

Ми спробували знайти підтвердження цієї дати — однак,  жодних офіційних даних з приводу відзначення 22 жовтня Міжнародного дня захисту чоловічої нервової системи від насильницьких дій з боку жінки ми не знайшли. Водночас, 22 жовтня світ відзначає 3 пам’ятні дні.

– Міжнародний день обізнаності про заїкання;

– Міжнародний день Caps Lock;

– День Фехнера (Густав Фехнер — німецький філософ, фізик і психолог).

 

Авторка. Катерина Філімонович

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja