Переляк та маніпуляції Росії через “превентивні удари” Зеленського – Без Брехні
Фактчек

Переляк та маніпуляції Росії через “превентивні удари” Зеленського

Пропозиція Зеленського до НАТО про “превентивні удари по росії, що унеможливлять застосування нею ядерної зброї” викликали істерику на росії. 

 

Дивно, що можливість превентивних заходів окупанти вважають неприпустимим, коли це стосується росії. Водночас “превентивний” напад на Україну для них – “законний”.

Пєсков одразу після виступу Зеленського зробив заяви, що це Зеленський провокує третю світову війну і щоб Захід звернув увагу на слова Президента України (дослухався?).

Мєдвєдєва так налякало слово “перевентивний”, що він, у властивій йому неадекватній манері, закликав зробити Зеленському превентивну трепанацію черепа.

Захарова звинуватила “Захід” в тому, що “накачаний зброєю Зеленський” може знищити планету.

Найбільше ж відзначилася “українська” колишня Страна.юей, яка кинулася постити у себе реакції пєскова, та тексту їм було замало, тому окремо транслювали його аудіокоментар. “Політіка страньі” перевершила навіть російських пропагандистів і збрехала, що Зеленський закликав до превентивного ЯДЕРНОГО удару по росії. Вони певно сплутали Зеленського з Путіним. Адже саме він неодноразово відкрито погрожував використанням ядерної зброї. Востаннє на початку жовтня він ще раз запевнив, що це не блеф – росія використає всі засоби

Зеленський же не вимагав від НАТО моментально бомбити росію, але зробити вже зараз все можливе, щоб росія не змогла використати свою ядерну зброю. Не потім, у відповідь, коли росія вже обстріляє Україну. А завчасно, превентивно, щоб росія знала, що з ними буде. Це можуть бути санкції уже зараз по чутливих для росії сферах, навчання, розгортання сил НАТО з офіційними чіткими заявами від НАТО до росії, що НАТО діятиме ще на етапі виявлення ядерної загрози від росії тощо. 

Зеленський нагадав, що просив ще перед 24 лютого ввести санкції превентивно, щоб росія не напала. Цього зроблено не було. Тоді, нагадаємо, попри всі попередження від західних країн з точними датами нападу росії, ці ж держави не спішили вводити санкції і надавати Україні зброї до нападу. Навіть після повномасштабного вторгнення знадобилися місяці звірств росіян, трагедії Бучі, Ірпеня та Маріуполя, щоб США та інші країни погодилися надавати не лише Джавеліни для “партизанської війни”, а зброю, яка справді може спинити окупанта.

Зараз же Путін офіційно заявляє, що використає всі можливі засоби для захисту “своєї” території. Під цією територією він розуміє і окуповані українські землі. Хоч Пєсков і намагався виправдатися, що це все преса розкачує тему про ядерні погрози росії, а росія ніколи для нападу цю зброю не використає. Але цитата Путіна “всі засоби і це не блеф” – цілком однозначна.Так само як і однозначним є прохання Зеленського упередити ядерну загрозу,  замість потім карати росію за знищену Україну. 

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja