Правда Олега Тягнибока про люстрацію та антиофшорні законопроекти – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

Правда Олега Тягнибока про люстрацію та антиофшорні законопроекти

8 липня 2019 року голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок взяв участь у програмі «Гостре запитання» на Oboz.TV. Під час ефіру він заявив, що у Верховній раді України ним або його соратниками було зареєстровано низку законопроектів щодо люстрації та повернення капіталів, виведених з України до офшорних зон.

 

ТЕЗА 1: (17:10) «Вперше Закон про люстрацію, тобто про очищення влади зареєстрував я від імені ВО “СВОБОДА” ще у березні 2005 року».

ВЕРДИКТ: ПРАВДА

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

За даними веб-порталу Верховної ради України, проект Закону «Про люстрацію» авторства народного депутата Тягнибока О.Я. був зареєстрований 02.03.2005 року за №7028-2.

 

Джерело: Верховна Рада України.

 

ТЕЗА 2: (20:47) «ВО СВОБОДА» вже зареєструвало цілу низку законопроектів, який ми назвали Антиоліграхічний пакет докорінних перетворень. На нашу думку це дозволить запустити дуже швидкий процес деолігархізації та формування середнього класу….Станом на сьогодні вже більше 250 місцевих рад підтримали (Антиолігархічний пакет) і звернулись до Верховної ради про те, щоб проголосували за цей пакет законів».

ВЕРДИКТ: ПРАВДА

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

Присутні у парламенті депутати-однопартійці О.Тягнибока зареєстрували ряд законопроектів – № 0001-1 від 02.12.2014 «Про денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та Протоколу до неї», №1109 від 28.11.2014 «Про ліквідацію приватних монополій».

Інформація щодо рішень місцевих рад на підтримку Антиолігархічного пакету у хронологічному порядку розміщена в окремому розділі партійного сайту ВО СВОБОДА.

 

Автор: Костянтин Денисов, кандидат економічних наук

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja