РОСІЯНИ ЛІПЛЯТЬ ФЕЙК, ЩО НЕ МИ МОСКВУ ПІДБИЛИ, А ВІН САМ ЗГОРІВ – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

РОСІЯНИ ЛІПЛЯТЬ ФЕЙК, ЩО НЕ МИ МОСКВУ ПІДБИЛИ, А ВІН САМ ЗГОРІВ

Всі ЗМІ Росії ще з ночі 13 квітня і до сьогодні повідомляють єдину “правдиву” версію знищення крейсера Москва:

“В результаті пожежі здетонував боєзапас. Корабель отримав серйозні ушкодження”

Все. Тобто причина – пожежа.

В цьому вся росія: завжди підміняють причину наслідком. Причина серйозних ушкоджень і пожежі на крейсері – влучання українських ракет. А детонація боєзапасу – наслідок. 

В рашистських телеграм-каналах хоч і визнають факт влучання, але не хочуть вірити, що це українці українською ракетою влучили у їхнього флагмана. Ну не можуть вони пережити велич і міць української армії, тому висувається версія, що це, мабуть, свіжозавезені британські чи американські ракети – від “зброї НАТО” не так ганебно тонути крейсеру “другої армії світу”. Втім в телеграмах останню надію покладали на брифінг Міноборони, Конашенков, мовляв, розкаже всю правдоньку.

І…жодного слова про крейсер “Москва” на брифінгу не прозвучало. Так само як немає офіційного повідомлення Міністерства оборони РФ про пожежу, ані на офіційному сайті, ані де інде. Лише цитування “заявили в ведомстве” від ТАСС. https://bit.ly/3JIg7MD Тобто пізніше можна буде стверджувати, що події взагалі не було, а ЗМІ почистять свої стрічки та кеши. Нє впєрвой.

Пізніше весь день 14 квітня роспропаганда грала версію про “локалізацію пожежі та буксирування судна”, та зрештою аж вночі 15 квітня змушені були визнати, що “он утонул”. Але жодної згадки про те, що його втопили українські ракети! Спалахнув, прогорів корпус і через шторм затонув.

Справжня ж версія виглядає так:

“Сьогодні стріляли відразу двома ракетами, не заощаджуючи, щоб подолати протидію, зокрема, і російського АК-630. 630-й – це шестиствольна скорострільна гармата, яка повинна збивати ракети, що підлітають. Сьогодні гармата про*бала, тож долетіли й довбали обидві наші дівчинки” 

І ще одна родзинка, москалі дуже хвалилися системою ППО крейсера:

“корабль имеет на вооружении дальнобойные комплексы ПВО С-300 “Форт”, позволяющие обеспечить зональную ПВО: защитить целый район или эскадру от атак противника”.

Як бачимо не те що ескадру, а навіть себе захистити він не зміг. Вкотре “непобєдімоє русскоє оружиє” показало себе.

 Позаяк крейсер Москва було виготовлено в Миколаєві і втопили його миколаївці, то потихеньку справджується українське пророцтво: “ми вас охрестили, ми вас і відспіваємо”.

Слава Україні! Смерть ворогам!

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja