Фейк пропаганди про «зникнення» Головнокомандуючого Залужного – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

Фейк пропаганди про «зникнення» Головнокомандуючого Залужного

Днями російська пропаганда запустила, та активно поширювала фейк про нібито «зникнення» Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. У Міноборони це пояснили піковою ситуацією за рівнем напруги у боях за Бахмут. Паралельно з цим вкидим, начебто не підкріплення попереднього, пропагандисти кремля у 101 раз поширили фейк, що Бахмут вже взято російськими військами.

Навіть бункерний диктатор вступив у гру на підтримку фейку – оголосив по нагороди за взяття українського міста. Проте ні одне ні друге повідомлення не відповідає дійсності.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у своєму телеграмі. http://surl.li/helha

 

«Росіяни запустили інформаційну хвилю про нібито зникнення нашого Головнокомандувача Валерія Федоровича Залужного. Главком на місці. Робить свою роботу. Це типова інформаційна технологія, спрямована на деморалізацію нашого війська. По часу дії вона дуже коротка – від декількох годин до одного дня. Бо інформацію легко перевірити. А ефект від неї очікується у разі влучного моменту поширення та масовості», – написала Маляр.

За її словами, момент поширення фейку зрозумілий – пік напруги в Бахмуті. Росіяни розраховують, що деморалізація навіть кількох українських військових може полегшити їм ситуацію.

«Власне, заради цього і купа передчасних повідомлень про «взяття» Бахмута», – підкреслила Маляр.

Нагадаємо, що минулого тижня пропаганда рф вже запускали подібну хвилю дезінформації – тоді у фейку заявляли про нібито «загибель» декількох українських генералів із вищого військового керівництва.

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja