В БЕРДЯНСЬКУ ОКУПАНТИ РОЗДАЮТЬ АГІТАЦІЙНІ ЛИСТІВКИ ЗА РОСІЮ – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

В БЕРДЯНСЬКУ ОКУПАНТИ РОЗДАЮТЬ АГІТАЦІЙНІ ЛИСТІВКИ ЗА РОСІЮ

Створивши інформаційну та продовольчу блокаду у Бердянську московитські окупанти тепер намагаються «помиритися» і «все пояснити» захопленому населенню.

Бердянськом, в найкращих традиціях фашистсько-совєтської агітації, почали поширювати листівки зі зверненням до бердянців. Для того, щоб переказати всю свою концентровану маячню знадобилося аж чотири листка А4.

 

Окупанти закликають «миритися» і відновлювати роботу бізнесу та інфраструктури, тому що самі не спроможні забезпечити життєдіяльність міста, яке фактично захопили. Так як влада на «співпрацю» з «комендантом» не йде, її пропонують замінити рішенням зігнаної автоматами райради.

Задля переконання бердянців, що їх місто за тиждень опинилося на межі гумкатастрофи не внаслідок нападу росіян, а так і жило з 2014 року, у агітці перераховують усі мислимі і немислимі «скрепи»: від Іллі Муромця та Бандери до референдуму про об’єднання з росією і спільні патрулі з «народною міліцією». І “нашє дєла правоє”, звісно ж.

Ми лише в загальних рисах перекажемо основні тези роспропаганди, щоб показати їх брехливість, нелогічність та суперечливість позиції навіть самих же окупантів

«Влада в Україні, захоплена у 2014 році елітами – нелегитимна».

У нас з часу цієї мантри змінився вже другий президент та друга Верховна та місцеві ради. Тим паче нікчемною ця претензія виглядає до Зеленського – адже він не був ані прихильником Майдану та навіть політиком у 2014 році, тобто до тих подій немає жодного стосунку.

Влада в Україні обрана демократичним шляхом, що визнано всім світом, у тому числі і росією: адже ще з Порошенком путін підписував другі мінські домовленості і тоді питань до легітимності Президента України не виникло. Навпаки, саме цими домовленостями весь час Росія шантажувала Україну, як офіційними. Так само і з Зеленським путін зустрічався в Нормандії як з Президентом України. Навіть зараз тривають перемовини між російськими окупантами та представниками української влади, а не самопроголошеними представниками чи громадськими діячами. Годі й говорити про контракти на транспортування газу Україною, які укладені з Урядом України та урядом окупантів. Тобто росія визнає владу в Україні де-юре і де факто та просто хоче скинути її насильницьким шляхом, прикриваючись хоч якимись гаслами.

«Порошенко та Зеленський не змогли зупинити війну на Донбасі».

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja