Facebook заблокував сторінку президента Венесуели через дезінформацію про COVID-19 – Без Брехні
Фактчек NEWS

Facebook заблокував сторінку президента Венесуели через дезінформацію про COVID-19

Платформа Facebook заморозила сторінку президента Венесуели Ніколаса Мадуро за порушення з його боку політики боротьби мережі з поширенням дезінформації про хворобу COVID-19. Він розповсюджував неаргументовані рекомендації про засіб, який нібито може вилікувати коронавірус. Про це повідомляє корпорація Reuters.

У січні Ніколас Мадуро описав «Карватівір», пероральний розчин з чебрецю, як «диво», що нейтралізує коронавірус без побічних ефектів. Мережа Facebook видалила відео, на якому президент популяризує ці ліки, оскільки запис порушує політику протидії помилковим твердженням. Адміністраторів облікового запису попередньо повідомили про порушення, відповідно до коментаря представника мережі Facebook.

Ці дії пояснює представник агентства Reuters: «Ми дотримуємося вказівок ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я), яка стверджує, що сьогодні не існує препаратів для лікування вірусу. Через неодноразові порушення наших правил ми також заморожуємо сторінку  на 30 днів, протягом яких вона буде доступна лише для читання».

Що ж стосується облікового запису президента Венесуели на платформі Instagram — яка належить мережі Facebook — вона не постраждала.

Сам Ніколас Мадуро у лютому заявив, що майданчик Facebook «піддав цензурі» відео з демонстрацією «Карватівіру». Раніше він вже зазначав, що до нього та його союзників ставляться несправедливо з боку соціальних мереж.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja