Coca-Cola на 30 діб призупинали рекламу у Facebook через «мову ворожнечі» у постах – Без Брехні
Фактчек NEWS

Coca-Cola на 30 діб призупинали рекламу у Facebook через «мову ворожнечі» у постах

Ціни на акції соцмедійного гіганта Facebook впали на 8% після повідомлень про те, що Coca-Cola вирішила на 30 днів призупинити рекламу в соцмедіа і дослідити політику мереж стосовно протидії мові ненависті.

Засновник і керівник соцмережі Марк Цукерберг втратив 7 мільярдів доларів статків через падіння акцій в суботу, згідно до оцінок Business Insider. 

Coca-Cola приєдналась до ініціативи «зупинити насильство задля прибутку», в рамках якої такі потужні компанії, як Unilever, міжнародна мережа продажу одягу Eddie Bauer, виробник морозива Ben&Jerry, компанія з прокату фільмів Magnolia Pictures, виробник спортивного одягу The North Face та інші, вирішили на розміщувати рекламу в цій соцмережі.

«У світі немає місця для насильства і немає місця для насильства у соцмедіа, – йдеться в повідомленні керівника компанії Coca-Cola Джеймса Квінслі, розміщеному на сайті компанії. – Компанія Coca-Cola припиняє платну рекламу на всіх соцмедійних платформах у всьому світі щонайменше на 30 днів. За цей час ми проведемо переоцінку нашої рекламної політики і визначимо необхідні зміни. Ми також очікуємо на більшу підзвітність та прозорість партнерів в соцмедіа».

Компанія Ben&Jerry закликала Facebook вжити потужніших дій, щоб убезпечити платформу від роздмухування расизму та поширення закликів до насильства, а також нанесення шкоди демократії.

Компанія Patagonia заявила про призупинку розміщення реклами у Facebook та Instagram. «Від безпеки виборів до глобальної пандемії та расової несправедливості, ставки надто високі, щоб не втручатись і дозволити компанії стати співучасницею в поширенні дезінформації, страху та ненависті», – йдеться у заяві голови компанії з питань маркетингу Корі Баєрса.

Раніше керівник Facebook Марк Цукерберг виступав проти втручання соцмережі в управління контентом, зокрема стосовно постів президента США Дональда Трампа, які в іншій соцмережі, Twitter, позначили попереджувальними написами «підбурювання насильства».

Голова компанії Facebook тоді пояснив, що така фраза була б припустима у Facebook. «Знаю, що багатьом не сподобається те, що ми б залишили ці пости, але ми вважаємо, що потрібно дозволяти якомога більше виражати свої думки, крім випадків, якщо існує невідворотний ризик конкретної шкоди, або небезпека, як це викладено в правилах», – зауважив Цукерберг.

Після цього Facebook зняв рекламний пост передвиборчої кампанії Дональда Трампа через порушення правил платформи щодо мови ненависті, а саме – використання символу, який нагадує нацистський без контексту, який би засуджував чи обговорював його використання.

Джерело. Голос Америки

 

 

контент
Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja