Президент США Дональд Трамп знову обурився фейкам: «Фейкові новини сприяли злобі і гніву, які наростали протягом багатьох років» – Без Брехні
Фактчек NEWS

Президент США Дональд Трамп знову обурився фейкам: «Фейкові новини сприяли злобі і гніву, які наростали протягом багатьох років»

Президент США Дональд Трамп закликав американців «одностайно засудити расизм, нетерпимість і [ідеологію, яка проголошує] перевагу білої раси», крім того, він знову висловився про фейковий новинах, повідомляє РС BBC.

Виступ президента, що відбувся напередодні, після двох масових вбивств, що потрясла США у вихідні. Напади на торговий центр в техаському Ель-Пасо і стрілянина перед баром в місті Дейтон (штат Огайо) разом забрали життя більше 30 осіб.

«Ці страшні ідеології повинні бути переможені», – заявив Трамп, виступаючи перед пресою в Білому домі в понеділок.

Трагедія в Ель-Пасо розслідується як акт «внутрішнього тероризму».

Матеріали, що з’явилися в американських виданнях вказують на те, що нападник надихався ідеями білого націоналізму і «переваги білої раси». Повідомляється, що незадовго до нападу вбивця опублікував в інтернеті маніфест, в якому назвав свій акт відповіддю на «латиноамериканське вторгнення в Техас».

Трамп заявив, що відповіддю на вбивства повинні стати спільні зусилля республіканців і демократів щодо запровадження контролю за вогнепальною зброєю. Він також запропонував пов’язати ці заходи з імміграційною реформою – і звинуватив ЗМІ в розпалюванні ненависті і гніву, що ведуть до масових вбивств.

«Фейкові новини сприяли злобі і гніву, які наростали протягом багатьох років», – написав Трамп в Twitter.

«Висвітлення подій в новинах має стати чесним, інакше ці жахливі проблеми тільки посиляться!», – додав президент.

Більшість політиків від Демократичної партії, а також багато знаменитостей і активісти вважають, що масові вбивства можна зупинити тільки введенням обмежень на покупку зброї і його носіння. Але право на зберігання зброю гарантовано 2-ю поправкою до конституції США.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja