Twitter видалив більше 70 тисяч акаунтів, через які поширювалися фейки про “теорію змови” прихильників угрупування QAnon – Без Брехні
Фактчек NEWS

Twitter видалив більше 70 тисяч акаунтів, через які поширювалися фейки про “теорію змови” прихильників угрупування QAnon

Керівництов мережі Twitter заявили, що з 8 січня заблокували понад 70 тисяч облікових записів, які в основному були присвячені теорії змови QAnon.

Як повідомляє Tjournal, компанія заявила, що ці акаунти «були задіяні в масштабному розповсюдженні шкідливого контенту».

Twitter повідомив в своєму блозі, що цей крок може привести до втрати тисяч передплатників на деяких акаунтах. Соцмережа посилила заходи по блокуванню таких облікових записів в зв’язку з подіями в Капітолії «для захисту розмов на сервісі від спроб підбурювання до насильства, організації нападів і поширення завідомо неправдивої інформації про результати виборів».

Як відомо, після штурму прихильниками Дональда Трампа Капітолію Twitter назавжди заблокував сторінку політика. Рішення компанія пояснила «небезпекою нового підбурювання до насильства». Трампа також забанили Twitch, Facebook, Youtube і Instagram.

У липні 2020 року Twitter заявив про виключення з рекомендацій твітів з контентом QAnon, а також про те, що теми і терміни, пов’язані з цим рухом, в розділі «Тенденції» будуть заблоковані.

У своїх публікаціях ми пояснював що з себе представляє теорія змови QAnon. Прихильники цього руху вважають, що Дональд Трамп таємно очолює химерну схему, мета якої покінчити з глобальною мережею педофілії, якою управляють ліберальні політики і селебрітіз, на кшталт Тома Хенкса, Обами та інші особи.

 

Матеріал підготовлено в рамках співпраці Євразійської мережі проектів з фактчеікнгу і медіаграмотності EFMN

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja