Депутат ВРУ Грановський заявив про наміри балатуватися на виборах у Харкові і тут же допустився фактичної помилки – Без Брехні
Фактчек-регіон

Депутат ВРУ Грановський заявив про наміри балатуватися на виборах у Харкові і тут же допустився фактичної помилки

Народний депутат України Олександр Грановський підтвердив, що має намір балатувтися на наступних парламентських виборах у Харкові. Інтерв’ю з політиком з’явилося на «ЦЕНЗОР.НЕТ», а його месседжі у регіональній пресі. Грановський заявив, що буде балатуватися по Київському району Харкова: «Мне в Харькове интересно. Юридическая столица, а меня юридическое сообщество хорошо знает. Для меня Киевский район, 169 округ – это вызов, потому что это тот, я бы даже сказал, единственный округ в Харькове, где влияние Кернеса наименьшее в сравнении с другими, здесь 10 университетов, студенческие общежития, очень много самостоятельно мыслящих, думающих людей». Але навіть такий короткий вислів, як з’ясували фахівці “БезБ”, містив помилки і маніпуляції. 

 

ТЕЗА 1: «У Київському районі Харкова 10 університетів»

ВЕРДИКТ: ФАКТИЧНА ПОМИЛКА

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

За офіційною інформацією, у Київському районі знаходиться 21 ВНЗ. З них 11 – державні.

 

ТЕЗА 2: «169 округ – район Харкова, де вплив Геннадія Кернеса найменший, у порівнянні з іншими. Саме тому це є викликом для Олександра Грановського».

ВЕРДИКТ: МАНІПУЛЯЦІЯ

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

Обидва політики неодноразово говорили, що перебувають у ділових та дружніх стосунках. Тому заручитися підтримкою в районі, де вплив мера мінімальний – «виклик», говорить Грановський. Тим не менш, тезу можна вважати маніпулятивною, адже жодної офіційної інформації щодо факту непідтримки у районі діючого мера Харкова, яка б підтвердила слова нардепа, немає – дана частина тези є суб’єктивним судженням нардепа.

 

Автор: Артем Листопад

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja