СПРАВЖНІ БАТЬКИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ І САМОЗВАНЦІ? – Без Брехні
Дніпропетровщина

СПРАВЖНІ БАТЬКИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ І САМОЗВАНЦІ?

Ідея громадського бюджету або ж бюджету участі, як його ще називають, реалізується у більшості міст і сіл України, зокрема і в Тернополі, Запоріжжі, Львові, Луцьку, Херсоні

Цю ідею по-різному реалізовують у різних містах. У Херсоні, наприклад, міськрада прийняла рішення запровадити шкільний громадський бюджет. У Запоріжжі розслідувачі знайшли докази, що гроші ГБ “ідуть” близьким до міської влади городянам і фірмам. Свого часу був скандал через те, що студентів одного зі львівських вишів змушували проголосувати за проєкт, який на ГБ подав ректор їхнього інституту. 

Напевно, мало залишилося людей, які не чули про громадський бюджет. А якщо так, то хтось має бути автором цієї ідеї. І от у Кривому Розі одна людина заявила “батьківські права” на ідею громадського бюджету і активно на цьому піариться. Принаймні, на це схоже. Давайте розберемося уважно.

 

Матеріал підготовлено в рамках ініціативи «Мережа регіональних проектів з протидії дезінформації» за підтримки National Endowment for Democracy (NED) при менторстві ресурсу «БезБрехні»

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja