ЧЕРГОВИЙ ФЕЙК ВІД ТІК-ТОК КАДИРІВЦІВ, ПРО НІБИТО ВЗЯТОГО У ПОЛОН УКРАЇНСЬКОГО РОЗВІДНИКА – Без Брехні
Пропаганда-СТОПФактчек

ЧЕРГОВИЙ ФЕЙК ВІД ТІК-ТОК КАДИРІВЦІВ, ПРО НІБИТО ВЗЯТОГО У ПОЛОН УКРАЇНСЬКОГО РОЗВІДНИКА

Це вже навіть не смішно. Це вже просто діагноз. 101-й режисований фейк від «хероїчних» дон-дон кадирівців вчора знову підірвав мережу, піднявши на сміх цих горе-вояків. Їх тупість та невігластво, примітивність відео-подвигів – просто зашкалює. Цього разу, бойові тік-токери запустили відос, де нібито взяли в полон українського розвідника. І не будь-де, а у самому Маріуполі. І не будь-там якогось звичайного, а з самого полку «Азов», який цим посіпакам головного дон-дон піхотинця – як кістка у горлі. Чому це фейк і на чому вкотре спалилися кадироси – пояснюємо.

 

СПРОСТУВАННЯ

По-перше, що це саме український розвідник, і що він був взятий у полон саме у Маріуполі, і є представником полку «Азов» на відео стає зрозуміло тільки зі слів кадирівців та начебто зізнання полоненого. Інших документальних фактологічних свідчень тік-токери не демонструють. Натомість, коли українські військові демонструють полонених, або навіть тіла знищених окупантів, то в переважній більшості показують на камеру документи, які засвідчують особу полоненого чи вбитого. Якщо це полонений, то обов’язково відбувається ототожнення по фото. Крім того, полонені чітко називають всі свої персональні данні, звання та ідентифікують підрозділ до номеру роти на взводу. На кадирівському відео навіть зі слів начебто полонено ми не чути саме до якого підрозділу розвідки він належить. Тобто, просто розвідник-Вася з полку «Азов» в всьо! Отак…

По-друге, коли псевдо полонений розповідає дані про азовців, то повторює найпримітивніші кліше і штампи рашистської пропаганди – «отут воює правий сектор», а  «отут іноземний батальон, з яких країн не знаю», а «отут добробати», а «отут самі азовці»… Нічого не нагадує? Повний букет «неонацистів, фашистів, націоналістів, наркоманів, маньяків та вбивць» із програми скабєєвої (Господи, проти) «60 хвилин маразму». Все як книжка пропаганди пише – мирних жителів Маріуполя утримують, бомблять і коять знущання всі із вище згаданого списку.

По-третє, зверніть увагу, яка, так званий розвідник, водить олівцем по карті та називає райони. Тільки в одному випадку він чітко назвав район міста. У всіх інших випадках райони називалися відповідно – «цей», «той», «ось тут». Напевно більше однієї назви бідолаха запам’ятати не міг. До того ж коли горе розвідник вказує райони зосередження українських військ, то описує великі кола на карті. З відео не зрозуміло якого масштабу карта, але судячи по її розміру на столі і те, що на ній має «поміститися» все місто – масштаб середні, або дрібний. Навіть якщо це план-карта міста середнього масштабу, то такі кола можуть позначати просто величезні території. І про точність позначення районів розташування від псевдорозвідника взагалі мова не йде. А ми ж маємо розуміти, що бої ідуть у районах міста, де різниц в один будинок, не говорячи про вулиці, має значення. Але тік-токерів, які зосереджено, ледь не конспектуючи його слухають, це аж ніяк не бентежить.

В четверте, на початку відео кадирівець каже, що розвідник був взятий в полон в ході операції, а вже в кінці той же кадирівець і сам, так званий полонений, говорять, що «человек сам вышел из завода…» Якось би домовилися від початку про те, яку казку ліпити.

По-п’яте, як повідомили фахівці ресурсу ІnformNapalm, горе розвідника ідентифікував співзасновник Кафедрального собору ПЦУ у Маріуполі Кирило Долимбаєв і повідомив про це у себе на Фейсбук сторінці: «Вибачаюсь за  відео, але щоб ви розуміли, як кадировці роблять свій героїчний контент у Маріуполі. На відео нужденний, який має проблеми з головою та постійно бухий, та якого ми годували кожного дня у нашому Храмі ПЦУ в Маріуполі. Спіймати бомжа, то є дійсно «подвиг». https://www.facebook.com/kirill.dolimbaev

Також фахівці ІnformNapalm звернули увагу на «татуювання» полоненого. Кадирівці демонструють на руці чоловіка тату летючої миші та український прапор, а також великий малюнок летючої миші на спині і стверджують, що це саме татуха-символ розвідників. Проте і тут у кадиросів виліз прокол – летюча миша символ російських підрозділів розвідки. Українські розвідники мають за символа сову.

ВИСНОВОК

Бойові тік-токери головного піхотинця в черговий раз підтвердили, що вони повні дон-дони і гідні своїх очільників – і того, що ховається у бункері, і той, що у бункері під білоруським Гомелем знімає відос і розказує, що він вже в центрі Києва…

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja