ФЕЙК від росіян про Запорізьку міськраду, яка на Житомир «наступала» - Без Брехні
Пропаганда-СТОП

ФЕЙК від росіян про Запорізьку міськраду, яка на Житомир «наступала»

Мова вирішує все. Російські фейкарі не лише не знають географії, але й не вміють читати українською, тому постять провальні фейки.

Є такий штатний російський пропагандист руденко, який вісім років бреше про війну в Україні. Бреше всі ці роки недолуго, фейки його настільки неякісні, що він їх сам потім швидко видаляє, коли їх викривають за секунду.

Нагадаємо кілька останніх його тупих фейків. Саме він обстріл дитсадка в Станиці Луганській назвав територією “денере”, потім швиденько видалив. Ми викрили цей фейк. Географії Донбасу за 8 років так і не вивчив.

ПРАВДА ПРО ОБСТРІЛ ДИТСАДКА І ФЕЙКИ НАВКОЛО ЦЬОГО

Так само він ганьбився з «боєм проти «диверсантів» у Горлівці», коли постановочне відео видавав з «динерівське», а потім на ньому виявилися перемовини по рації українською. Перебрехав згодом, що то відео з загубленої камери українців. Тобто, ви зрозуміли – бракороб звичайний, який бере кількістю, створюючи постійний інформаційний шум.

ФЕЙКИ роспропаганди про обстріли та диверсантів

Але сьогодні фейкар руденко перевершив сам себе

Рашистські хакери зламали сайт Житомирської обласної ради і розмістили там дуже дивний заклик до евакуації та капітуляції:

«Запорізька міська рада планує наступ, тому прийнято рішення про екстрену евакуацію…

Під час зустрічі з окупантами не чиніть опору»

Тобто, за логікою фейкарів це Запоріжжя нападає на Житомир🤦🏼‍♂️. Глобус України їм в поміч. Зрозуміло, що фейкороби помилилися, вірніше у них була заготовка для Запорізької міськради про евакуацію, але вставили її у зламаний сайт Житомира.
Але через те, що руденко читати українською не вміє, він відпрацював заготовлену версію: влада «якогось міста» закликала покинути місто і не чинити спротиву рашистській армії.
Цей фейк викликав шквал мемів та сміху в телеграм каналах, на нього навіть офіційно відреагувала влада Запоріжжя – глузливим постом заперечивши, що наступати на Житомир не планують.
Потужність інформаційно-психологічних спецоперацій росії десь така ж, як і міць їхньої армії. Фейкова.

Ще по темі:

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja