Фейкові вибори на тимчасово окупованих територіях – Без Брехні
Пропаганда-СТОП

Фейкові вибори на тимчасово окупованих територіях

Фейкові вибори на тимчасово окупованих територіях за визначенням неправдиві. Але росіяни навіть з підневільними людьми якісну симуляцію зробити неспроможні.

 

Спершу пропагандисти розповідали, як всі дуже хочуть голосувати, та так, що в Запорізькій області через низьку явку другий день виборів довелося оголошувати “на дому за проханням бажаючих”. Але «бажаючі» в соцмережах давали однакові пояснення: носіїв скриньок супроводжували автоматники, які обіцяли проблеми за відмову голосувати. Тому доводилося ставити галочки аби за кого.

Пізніше і самі колаборанти підтвердили примусовий характер, засвітивши кілька фото таких агітаторів зі зброєю поруч з “працівниками виборчому”.

Та попри це явки не вистачало, тому в Херсонській області розщедрилися і дали можливість голосувати не лише “новим громадянам” росії, а й всім, за будь-яким українським документом.

А у прифронтові Пологи взагалі не знайшлося охочих їхати зі скриньками з Мелітополя чи Генічеська. Та й місцевих охочих не знайшлося. До прикладу під Токмак погодилися їхати лише якісь “члени комісії” з Донецької області.


Попри заяви про 20% явку на більшості фото порожні урни для голосування.

Щоб намалювати явку в спокійних умовах в тилу було використано невибагливу схему – повідомити, нібито було купа бажаючих біженців з Донеччини, Запоріжжя та Херсонщини проголосувати в різних регіонах Росії. Так в різні ЗМІ закинули історію про сімейну пару, яка прийшла голосувати в Сочі. Текст повідомлення був ідентичним. Навіть фото показували однакове. От тільки в Комсомольской правдє це були “Єлена і Дмітрій Костенко з Донецька”, а на офсайті мерії Сочі вже “Наталья і Дєніс Васільчук”.

Тобто картинка про вибори робиться нашвидкуруч, адже всім зрозуміло, що ані перевіряти, ані оскаржувати якісь “результати” ніхто не буде.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja