Вистава шойгу*пуйло: як рашистська пропаганда почала «продавати» своєму електорату «пабеду» 9 травня – Без Брехні
Навколофактчекерські роздумиПропаганда-СТОП

Вистава шойгу*пуйло: як рашистська пропаганда почала «продавати» своєму електорату «пабеду» 9 травня

Вчора медіа та соцмережі наперебій коментували, так звану, робочу зустріч шойгу*пуйло, де, так званий, міністр оборони відрапортував про «пабеду» під Маріуполем. Як ми наголошували вчора у матеріалі з аналізом цього кремлівського фарсу, звістку про «пабеду» буквально протягом декількох годин підхопили пропагандисти і запустили відоси з «парадним» виходом колон «асфабадителей» з Маріуполя. Це стало свідченням заздалегідь спланованого сценарію. Але то лише верхівка айсбергу.

З впевненістю можна говорити про те, що кремль та його ключові персонажі вчора почали інформаційну операцію з продажу своєму ватному електорату грандіозного міфу про неіснуючу «пабеду», який якраз дійде до своєї кульмінації 9 травна – в акурат до можливого параду «пабедителей».

 

У своїх матеріалах ми вже неодноразово наголошували на тому, що так – у кремлі засіли божевільні, але далеко не дурні персоналії. З військовою майстерністю в них, як бачимо, не склалося. Зате все добре з цинічним кегебешним розрахунком, фальсифікаціями і дезінформацією. З початком війни 24 лютого, якось на задній план відійшло розуміння, що кремль продовжує гібридну війну, яку він веде багато років. І паралельно з баталіями на полі бою, розгортаються не менш запеклі бої в інформаційному просторі.

Констатація і публічне оголошення фейкової «пабеды» під Маріуполем було необхідне москві, щоб перекинути боєздатні підрозділи на інші ділянки фронту, де вони не зважаючи на всі зусилля, не можуть добитися суттєвого успіху. Інша сторона цієї медалі – інформаційна. На тій, так званій, зустрічі було оголошено про «налаживание мирной жизни». Згодом по телеграм каналах рашистів посипалися повідомлення, що в «асфабажденном» Маріуполі розпочинається підготовка до проведення заходів до 9-го травня, зокрема – так званий, марш «безсмертный полк». І це ключовий момент.

Пригадаємо, що, так звані, фейкові керівники рашистських адміністрацій в окупованих Мелітополі, Херсоні, Бердянську цього тижня теж заявляли, що готуються до проведення в цих містах аналогічних заходів.

Крім того, окупанти шаленими темпами готується до проведення фейкового референдуму про створення вигаданою «хнр» у Херсоні, та за інформацією української розвідки і на частині захоплених територій Запорізької області і Харківської областей. Хоча найбільше зусиль все ж таки вони прикладають у Херсоні і області, бо тут у них поки в «руках» обласний центр.

А тепер давайте складемо ці пазли в єдину картинку. Однозначно, що вона створюється не для нас з вами – ми все прекрасно бачимо і розуміємо. Ця картинка буде створюватися для того самого паралельного всесвіту, де «расия встает с кален» (вже років 20) біля дірки у підлозі замість унітазу.

Тож, фантазуємо. Шойгу і пуйло на всю московію оголосили про «пабеду» під Маріуполем. 9 травня там «парад» пабедобесія – «бессмертный полк». Пропагандисти лізуть із шкіри у своїх сюжетах, захлинаючись від щастя «далгажданной пабеды». Аналогічні відоси транслюються з Херсону, Мелітополя, Бердянську, можливо ще з декількох невеликих міст тимчасово окупованої Харківщини і Запоріжжя. Масовку для цього побєдобєсія наженуть із ОРДЛО і окупованого Криму. Доповнюватимуть вакханалію відео з такими ж маршами з Севастополя, Сімферополя, Ялти, Керчі, Феодосії. Не залишиться осторонь і Донецьк, Луганськ та невеликі міста цих непідконтрольних території. Буде створюватися максимально масштабне полотно «всенародного ликования в честь пабеды». Паралельно відбудуться десятки включень з інтерв’ю із «асфабажденными мирными жителями», які звичайно будуть із сльозами на очах розказувати, про щастя і спокійне життя без «бандеровцев и фашистов».

Ну і звичайно апофігєєм цього фейкового дійства стане москва і червона площа. Безславний диктатор штовхне промову, де звичайно ж розкаже про «возврат в родную гавань» низки регіонів в наслідок самого чесного у світі референдуму із явкою 99% та позитивним результатом 98%. Ну і що «цели спецоперации полностью достигнуты» – теж не забуде…

Звичайно, що це лише поки припущення, хоча воно і базується на аналізі об’єктивних факторів, що мають місце на поточний момент та перспективах їх розвитку. І чимало пазлів цієї картини можуть у кремлівських клоунів не скластися, бо війна триватиме і ЗСУ зробить все можливе, щоб зірвати ці плани.

Та як би там не було, але кремль вже почав розігрувати цю карту і буде намагатися «продати» цей сценарій своєму електорату саме в такій обгортці (можливо з начинкою будуть варіанти). Основний це сценарій, чи план «Б» – однозначно сказати складно. Проте можна зробити припущення, що це все ж таки «план Б».  Він запускається на той випадок, щоб в рукаві у кремлівських шулерів був козирний туз, якщо «план А» – тобто наступ на східному фронті – захлинеться, але «пабеду» була б можливість показати. Так фейкову, так неіснуючу. Та це ж не вперше згодовувати причмемленій біомасі черговий міф.

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja