Генеральська посада для 24-річної Анни Кучук | Як у скандальне повідомлення “втулили” ФЕЙКОВЕ фото – Без Брехні
Фактчек

Генеральська посада для 24-річної Анни Кучук | Як у скандальне повідомлення “втулили” ФЕЙКОВЕ фото

Вже декілька днів користувачі мережі Facebook розповсюджують інформацію про 24-річну Анну Кучук, яка нібито очолила апарат голови СБУ.  Начеб-то нічого дивного, окрім молодого віку особи. Однак, ця ж дівчина ще рік тому шукала роботу у Дніпрі, а до цього працювала продавцем-касиром, менеджером по роботі з клієнтами та адміністратором у сфері торгівлі. Лише один такий пост за три години часу набрав майже 450 поширень. Але не все в тому вірусному пості відповідає дійсності – а саме ФОТО! 

ПЕРЕВІРКА

Ми знайшли справжню сторінку дівчини у соцмережі. На ній Анна спростовує інформацію, яку активно поширювали користувачі, говорячи, що живе у Польщі (скрін 3)

Ця інформація знайшла підтвердження і у інших соцмережах. В акаунті Анни в Instagram вказано, що дівчина з Дніпра і нині живе у Варшаві. Фото Анни позначені відповідною геолокацією.

Під постом дівчини про спростування інформації користувачі припустили, що її сплутали з іншою Анною Кучук, в декларації якої за 2018 рік вказана посада заступника начальника підрозділу Центрального управління СБУ.

Сама ж дівчина у коментарях зазначає, що має вона по батькові – Сергіївна, а не Олександрівна, як вказано у декларації.

Крім того, згідно декларації Кучук Анна Олександрівна має чоловіка та доньку. А 24-річна дівчина, судячи з її акаунтів в соцмережах, сім’ї не має.

А отже – 24-річна Анна Кучук і Анна Кучук, яка працює в СБУ – це різні особи.

 

Автор. Ірина Савенко

 

 

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja