Відверта маніпуляція Олега Ляшко про спільний «похід» з Кличко проти зеленої чуми» – Без Брехні
ФактчекФактчек NEWS

Відверта маніпуляція Олега Ляшко про спільний «похід» з Кличко проти зеленої чуми»

Минулого тижня знову розгорілися баталії навколо зміни влади у Києві. До гучної медійної теми вирішив приєднатися, на тлі провальних результатів вибрів до Верховної Ради Радикальної партії, її очільник – Олег Ляшко. У своєму Тwitter 31 липня він заявив, що йде у «похід» проти «зеленої чуми» разом з діючим мером столиці – Віталієм Кличко. Як виявилось і сам похід, а головне – об‘єднання з мером – відверта б…. неправда!

ВЕРДИКТ: НЕПРАВДА / МАНІПУЛЯЦІЯ

ДОКАЗИ І АРГУМЕНТИ:

Цікаві деталі заяви радикального радикала. У відео зверненні Ляшко повідомляє новину, яку вважає «чудовою» для всіх українців і тих, хто переживає за долю нашої держави. Напевно не знайдеться громадянина України, кому байдуже майбутнє своєї держави (хоча кожен може вкладати у поняття майбутнє свій зміст – і це буде його право). Проте, доля пана Кличка, без сумніву – відомої людини і політиці, і у спорті – цікава далеко не кожному.

Далі варто звернути увагу на момент, де Олег Валерійович констатує саме факт згоди Кличка на спільну боротьбу. Ляшко говорить, що на його пропозицію об’єднатися у протистоянні з «зеленою чумою» Кличко показав знак згоди – кулак з піднятим вгору великим пальцем. За яких обставин це сталося, чому мер столиці не зміг знайти слів у відповідь на пропозицію, а відреагував лише жестом – головний радикал залишає за лаштунками. Та на тлі заяв від самого Кличка, які пролунали після Тwitter-відео пана Ляшка, постає питання – а чи дійсно той палець показав очільник столиці Олегу Валерійовичу, про який йдеться у ролику?

2 серпня в інтерв’ю виданню РБК на питання про заяву Ляшко Віталій Кличко сказав наступне: «Я узнал это из социальных сетей, я не знаю о каком совместном походе говорит господин Ляшко, этот вопрос надо задавать ему».

Звичайно, що і пан Кличко теоретично може приховувати «секретні плани» і на публіку відрікатися від «плеча допомоги». Проте, враховуючи обставини і деталі заяви Олега Ляшка, «спільний похід проти зеленої чуми», як і відповідний жест мера Києва – існують тільки в уяві головного радикала.

 

Автор: Олександр Довгодько

Читати статтю
Back to top button
Optimized with PageSpeed Ninja